اخبار

پربازدید ترین نرم افزار در روز های جام جهانی چه اپلیکیشنی است؟

کالاسودا- کالاسودا- نرم افزار ۳۶۵Scores: Sports Scores Live  یکی از پرکاربرد ترین نرم افزار های جهان در بازی های جام جهانی خواهد بود این نرم افزار که میلیون ها بار توسط کاربران دریافت شده است به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. این نرم افزار به صورت رسمی در اختیار کاربران گوشی های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید و IOS قرار می گیرد.

نرم افزار ۳۶۵Scores: Sports Scores Live تمام رشته های ورزشی اعم از فوتبال، تنیس، بسکتبال، هاکی روی یخ، بیس بال، والیبال و فوتبال آمریکایی را شامل می شود! را تحت پوشش خبری خود دارد و از نتایج و جداول و تمام اخبار آن کاربران را آگاه می سازد. این برنامه جالب تیم ها و لیگ های مورد علاقتان، کانال های ورزشی، تمامی امتیازات تیم ها، جدول رده بندی، اخبار ورزشی را در یک مکان و یک تجربه منحصر به فرد برایتان به ارمغان می اورد! این نرم افزار البته در بخش فوتبال بسیار قدرتمند تر و کامل تر از ورش های دیگر است .

این نرم افزار هزاران لیگ ورزشی مختلف از  سراسر جهان اعم از لیگ برتر، بوندس لیگا، سری آ، لالیگا، لیگ قهرمانان، جام جهانی و غیره را شامل می شود و از مهم ترین ویژگی ان می توان به شامل بودن لینگ برتر ایران و جام حذفی اش اشاره کرد!

لینک دانلود نرم افزار ۳۶۵Scores: Sports Scores Live  برای سیستم عامل اندروید

لینک دانلود نرم افزار ۳۶۵Scores: Sports Scores Live  برای سیستم عامل IOS

این نرم افزار دارای ویژگی هابی قابل قبولی است که از ان ها می توان به مواردی مانند به اشتراک گذاری اطلاعات با مخاطبین، شخصی سازی امتیازات ورزشی، اخبار ورزشی، هشدار ها و ویدئو ها در زمان واقعی آن، امکان دیدن فیلم گل ۵ دقیقه بعد از زده شدن، دریافت اخبار ورزشی از سایت های مورد علاقه و مطرح، نمایش تمام وقایع بازی و آمار زنده مسابقات مختلف جهانی، شامل بودن جداول زنده و محیط کاربری ساده اشاره کرد.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

مطالب مرتبط

برو بالا