نسخه جدید بازی Fallout76 کاربران را با دنیای تازه ای آشنا می کند

0
449
نسخه جدید بازی Fallout76 کاربران را با دنیای تازه ای آشنا می کند

نسخه جدید بازی Fallout76 کاربران را با دنیای تازه ای آشنا می کندکالاسودا_ خبری که به تازگی منتشر شده است نشان می دهد که نسخه جدید از بازی Fallout76 به بازار عرضه خواهد شد و این بازی می تواند طرفداران خود را شگفت زده کند.

هنوز هم راه هایی برای این بازی هیجان انگیز وجود دارد که بتواند کاربران خود را با دنیای آخر الزمان آشنا کند. در نسخه جدید این بازی کاربران با دنیای تازه ای آشنا خواهند شد که می تواند جلوه ای تازه از این بازی را برای آنها به نمایش درآورد. در تریلر این بازی که به تازگی منتشر شده است می توان کیفیت و خلاقیت را مشاهده کرد. این تریلر قطعا همان فیلمی است که در ابتدای بازی برای کاربران به نمایش در خواهد آمد. زمان این بازی دقیقا از جایی قبل تر از نسخه قبلی آغاز خواهد شد.

داستان نسخه جدید بازی Fallout76

این بازی دقیقا 25 سال قبل و پس از واقعا هسته ای در ویرجینیای غربی شروع می شود و این واقعه باعث نابودی سیاره زمین شده است و دیگر خبری از کاراکترهایی مانند راهزنان در بازی نخواهد بود. شرکت Bethesda در پیامی اظهار داشته است: « در حالی که کاربران داستان و ماجراجویی خود را در بازی Fallout 76 شروع می کنند ، نقطه آغاز همگی از صندوق 76 خواهد بود.»

نسخه جدید بازی Fallout76 کاربران را با دنیای تازه ای آشنا می کند

زمان رونمایی از بازی Fallout76

بازی Fallout 76 در تاریخ 14 نوامبر آغاز به کار خواهد کرد ولی نسخه بتا این بازی در اواخر اکتبر به بازار عرضه خواهد شد. اگرچه این نسخه بتا فقط برای کاربرانی قابل استفاده خواهد بود که این بازی را پیش خرید کرده باشند. بازیکنان کنسول Xbox One می توانند از تاریخ 23 اکتبر نسخه بتا را بازی کنند و حدود یک هفته بعد این بازی برای کنسول PS4 و PC به بازار عرضه خواهد شد.

توضیحاتی در مورد بازی Fallout76

داستان اصلی به تکنولوژی پناه‌گاه بازمی‌گردد و یکی از 5 شخصیت اصلی یک غول ایرلندی است. این فرد دارای شخصیت بسیار خوبی است که خیلی از پناه‌گاه‌ها را طراحی کرده است و با دختر Stanislaus Braun ازدواج کرده بود. اما کارهای او توسط Braun دزدیده شده و به صورتی ازمایشی پیاده سازی شدند. به همین خاطر این غول ایرلندی احساس گناه زیادی می‌کند و تنها پنا‌هگاه شماره 76 را یک پناهگاه واقعی می‌داند.

یکی از شخصیت‌ها کمکی یا دشمن شما (بر اساس انتخاب شما در بازی) یک کاپیتان ارتشی است که شباهت زیادی به شخصیت تاریخی هانیبال، دشمن خونی روم باستان، دارد. او تعداد زیادی فیل در ارتشش دارد که آن‌ها را از باغ وحش نجات داده است.

در بخش زیر تریلر این بازی را مشاهده می کنید:

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها