آپدیت نسخه ios جی میل با ویژگی های جذاب ارائه شد

0
189
آپدیت نسخه ios جی میل با ویژگی های جذاب ارائه شد

با توجه به اینکه دستگاه هایی که امروزه استفاده می کنید، عمدتا مبتنی بر لمس هستند، گاهی اوقات نیاز است که برای تعامل با آنها راه های هوشمندانه تری به جز ضربه زدن روی صفحه نمایش برای کاربران ارائه شود.

به نظر می رسد که گوگل اکنون به دنبال همین هدف است، زیرا طی یک به روز رسانی برای نسخه ios یک راهکار حرکتی برای کشیدن یا Swipe کردن سفارشی برای کاربران تدارک دیده است. این شرکت در این باره می گوید: این ویژگی جدید برای کمک به شما در انجام سریع تر کارهاست. اکنون می توانید اقداماتی که با کمک ویژگی Swipe کردن انجام دهید را سفارشی کنید و انتخاب کنید که با Swipe کردن چه عملی در جی میل شما انجام شود.  برای دسترسی به این ویژگی در نسخه ios کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا وارد تنظیمات جی میل شده و گزینه Swipe action را انتخاب کنید، اکنون بهترین عملی که می خواهید با این ویژگی برای شما اجرا شود انتخاب کنید.

ویژگی Swiping یا کشیدن به کاربران اجازه می دهد تا اقدامات خاصی مانند دسترسی به آرشیو میل ها یا بایگانی، رفتن به سطل زباله، علامت گذاری پیام های خوانده و خوانده نشده، Snooze و انتقال این پیام را انجام دهند و آن را سفارشی کند. به این معنی که پس از این کاربران در ios اگر انگشت خود را به چپ یا راست بکشند می توانند اقدامات خاصی که انتخاب کرده اند را انجام دهند و مدیریت صندوق پستی خود را ساده تر کنند.

اگر از دستگاه های اپل استفاده می کنید و هنوز این ویژگی را در جی میل خود مشاهده نمی کنید، سری به اپ استور زده و این اپلیکیشن را به روز رسانی کنید تا از این ویژگی های جذاب بهره ببرید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها