نظر مدیر آنر درباره آینده گوشی‌های تاشو

مدیر آنر معتقد است آینده گوشی‌های تاشو ترکیبی از تبلت و گوشی با وزن کمتر و عمر باتری بهتر خواهد بود.

به گزارش کالاسودا و به نقل از جی اس ام ارنا، جرج ژائو به عنوان مدیر اجرایی آنر در کنگره جهانی موبایل از آینده گوشی‌های هوشمند به خصوص تاشو صحبت کرد.

وی معتقد است آینده تاشو ترکیبی از تبلت و گوشی هوشمند است که وزن کمتری داشته و ضمن ظریفتر شدن، عمر باتری بهتری هم داشته باشد.

ژائو پیش بینی کرد فروش گوشی‌های تاشو با کاهش وزن و کاهش چند میلیمتری به صورت انفجاری بازار را تحت تاثیر قرار خواهد داد اما باور ندارد گوشی تاشو جایگزین گوشی هوشمند کنونی شود.

به عقیده وی گوشی هوشمند معمولی {Bar Phone} با گوشی تاشو در کنار هم در درازمدت همزیستی خواهند داشت چراکه کاربران مختلف، اولویت‌های متفاوتی دارند.

همچنین تقاضا برای هر دو نوع گوشی تاشو چه عمودی و چه افقی وجود خواهد داشت و هر دو به صورت طولانی مدت در بازار حضور خواهند داشت.

برند آنر در کنگره جهانی موبایل MWC 2023 خوش درخشید و به عنوان ستاره برندها، پرچمدار خود یعنی آنر مجیک ۵ پرو و همچنین گوشی تاشو VS را رونمایی کرد.

ژائو همچنین اعلام کرد اروپا خانه دوم برند آنر بوده اما برای رفتن به بازار آمریکا با چالش‌های تجاری روبرو هستند و باید در درازمدت روی این بازار علیه رقبا کار کنند.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها