چطور نماد نشانگر باتری آیفون را در این گوشی نمایش دهیم؟

0
238
چطور نماد نشانگر باتری آیفون را در این گوشی نمایش دهیم؟

اگر در طول روز زیاد از تلفن های هوشمند خود استفاده می کنید، نماد نشانگر باتری ممکن است به شما نشان دهد که به اندازه کافی باتری برای شما باقی مانده تا نمانده است. از این گذشته ، این یک نماد کوچک است و سخت است که بتوانیم با نگاه کردن به آن بگوییم 50٪ مانده است یا 45٪  .اگر کاربری هستید که زیاد از گوشی استفاده می کنید ، آن 5٪ ممکن است بعضی اوقات تفاوت ایجاد کند.

بنابراین شاید به این فکر کنید که چطور می توانید بررسی کنید که درصد باتری آیفون شما از چه میزان باقی مانده است؟ اگر می خواهید عمر باتری خود را مدیریت کرده و یا شاید بخواهید ببینید چه برنامه هایی باتری را بیش از آنچه می کشد، تخلیه می کنند. در اینجا چگونگی چک کردن و نمایش  نماد نشانگر باتری آیفون را  به شما نشان خواهیم داد.

iPhone X، XR، XS، XS Max

با انتخاب اپل برای قرار دادن شکاف ناچ در صفحه نمایش آیفون های جدید خود این معنی به وجود آمد که فضای کمتری برای نوار وضعیت یا نماد نشانگر باتری در آیفون برای نمایش اطلاعات وجود دارد. یکی از فداکاری هایی که اپل برای کاهش این فضا انجام داد این بود که درصد باتری را در نوار وضعیت بیرون برد، اما نگران نباشید ، هنوز هم می توانید به راحتی نماد نشانگر باتری اضافه کنید:

  • به گوشه بالا سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و بکشید
  • مرکز کنترل گوشی برای شما ظاهر می شود.
  • به گوشه بالا سمت راست نگاه کنید و درصد باتری را ببینید.

این روش برای زمانی که گوشی شما قفل است مفید است. اما نکته منفی این است که این ویژگی از قسمت اسکرین لاک و زمانی که صفحه قفل است انجام می شود. اگر گوشی شما مدل دیگری است و بخواهید در هر زمان و هنگامی که داخل گوشی و برنامه ای هستید، میزان باتری را ببینید را باید چه کار کنید؟

iPhone X، XR، XS، XS Max

دیگر مدل های آیفون

اگر شما یک مدل آیفون دارید که جزو مدل های بالا نیست، روش بررسی درصد باتری متفاوت خواهد بود. روش روشن کردن آن ساده بوده و مزیت آن این است که به طور دائم نمایش داده می شود (به جز برنامه هایی که در تمام صفحه اجرا می شوند) ، بنابراین شما قادر خواهید بود تا همیشه آن را مشاهده کنید. برای این کار:

  • به setting بروید
  • به Battery بروید
  • Battery Percentage را روشن کنید (نشانگر باید به رنگ سبز دربیاید)
  • پس از اتمام این کار ، همه چیز آماده نمایش دادن باتری است. توجه داشته باشید که وقتی حالت کم مصرف را فعال کردید ، درصد باتری به طور پیش فرض روشن می شود.

دیگر مدل های آیفون

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از