آنالیز چهره با محصول جدید داتیس

0
217
مدیرعامل شرکت داتیس از رونمایی از اولین محصول آنالیر تصاویر بر پایه هوش مصنوعی در ایران خبر داد.
امین پور فتح الله مدیرعامل شرکت داتیس در گفت و گو با کالا سودا، گفت: زمینه فعالیت شرکت داتیس در خصوص تجهیزات مداربسته، مانیتورهای صنعتی و ویدئو وال ها است و این شرکت برای پانزدهمین سال متمادی در نمایشگاه ایپاس حضور یافته.
وی با بیان این که نمایشگاه ایپاس بزرگترین نمایشگاه در حوزه تجهیزات امنیتی و مداربسته است که هر ساله داتیس در آن حضور می یابد، افزود: نمایشگاه امسال نسبت به سال های گذشته متفاوت است به این دلیل که توجه به کالاهای ایرانی در این نمایشگاه افزایش یافته غرفه داتیس پر بازدید ترین غرفه ایپاس بوده است.
مدیرعال داتیس در ادامه توضیح فعالیت های این شرکت اظهار داشت: داتیس در حوزه تولید ملی فعالیت دارد و از جمله تولید کنندگان تجهیزات مدار بسته به شمار می آید. بیش از یک سال و نیم است که به عنوان اولین تولید کننده دوربین های مداربسته در ایران فعالیت می کنیم.
پور فتح الله با اظهار این که از 6 ماه گذشته نیز به ساخت مانیتورهای صنعتی و ویدئو وال ها پرداخته ایم، خاطرنشان کرد: ما مجوز تولیداتمان را از وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تولید دریافت کرده ایم.
وی از رونمایی از محصولی خبر داد که با استفاده از هوش مصنوعی به آنالیز تصاویر می پردازد، خبرداد و گفت: ما این محصول را در نمایشگاه ایپاس رونمایی کرده ایم و برای اولین بار این محصول در کشور عرضه می شود.

این شرکت در نمایشگاه ایپاس محصولاتی همچون دوربین های 5 مگا پیکس موتورایز آی پی، اسپید داوم 45 و 35 فریم و چند دوربین دیگر را رونمایی کرد.
داتیس تنها برند ایرانی است که از سرور اختصاصی در داخل کشور بهره می برد.
این برند در ایپاس 98 از نرم افزاری رونمایی کرد که با استفاده از هوش مصنوعی به آنالیز تصاویر می پردازد. این نرم افزار در صورت استفاده از عینک آفتابی نیز چهره فرد را تشخیص می دهد و این آنالیز را با استفاده از تنها یک عکس و در زوایای 70 تا 80 درجه نیز انجام می دهد.
عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها