اخبار

نمایشگر جدید ال جی رونمایی شد

کالاسودا -

کالاسودا_شرکت ال جی از جدیدترین نمایشگر اولد ۷۷ اینچی انعطاف‌پذیر خود رونمایی کرد. نمایشگر جدید ال جی را می توان جدیدترین تلاش این شرکت برای رشد و پیشرفت در عرصه بین المللی دانست.

نمایشگر جدید ال‌جی در یک مراسم ساده رونمایی نشد، بلکه در جریان شوی فنی SID در لس‌آنجلس از نسل بعدی نمایشگرهای اولد خود در سایز ۷۷ اینچی رونمایی شد.

نمایشگر جدید کمپانی کره‌ای با ویژگی اولد ۵۵ و ۶۵ اینچی یو اچ دی کریستال ساند رونمایی شد که صداها را به‌طور مستقیم از پنل پخش می‌کند. این فناوری در نمایشگاه لاس‌وگاس برای اولین بار در ژانویه رونمایی شده بود.

در جریان این رخداد، ال جی اولد انعطاف‌پذیر شفافی را رونمایی کرد که رزولوشن آن معادل ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل تعریف‌شده و میزان خمیدگی آن ۸۰R است که این میزان معادل خمیدگی به‌سوی یک دایره با شعاع ۸۰ میلی‌متر انحراف است.

افزون بر نمایشگر مذکور، در این نمایشگاه دو پنل ۱۲.۳ اینچی و ۱۶.۲ اینچی مخصوص خودرو برای مسافران نیز در کنار نمایشگر ۱۴.۳ اینچی برای قرار گرفتن در وسط داشبورد رونمایی شد.

شرکت ال‌جی،نوعی شرکت خوشه‌ای کره‌ای است. این شرکت پس از سامسونگ، دومین شرکت خوشه‌ای (فعال در چند صنعت) در کشور کره جنوبی می‌باشد. دفتر مرکزی گروه ال‌جی در برج دوقلوی ال‌جی، در شهر سئول قرار دارد.

ال‌جی محصولات خود را در سه بخش: وسایل الکترونیکی، مواد شیمیایی و تجهیزات مخابراتی تقسیم کرده، که هر کدام از بخش‌ها، تحت مدیریت یک یا چند شرکت تابعه و زیرمجموعه قرار دارند.

شرکت‌های تابعه گروه ال‌جی عبارتند از: ال‌جی الکترونیکس، زنیت، ال‌جی دیسپلی، ال‌جی تلکام و ال‌جی کم که در بیش از ۸۰ کشور جهان فعالیت می‌کنند.

نظر شما در مورد نمایشگر جدید ال جی چیست؟آیا تسخیر بازار امکان پذیر است؟

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

مطالب مرتبط

برو بالا