نمایش مجازی اموال برای مالباختگان

0
0

مالباختگان سرقت ها می توانند با مراجعه به وبسایت پلیس اموالشان را در نمایشگاه مجازی اموال بیابند.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، پلیس ایران برای دستیابی مالباختگانی که از آن ها سرقت شده راهکاری مجازی اجرایی کرده است به این طریق که اموال مسروقه عکسبرداری و در این سامانه بارگذاری می شود تا افراد اموال مسروقه خود را به صورت اینترنتی و بدون مراجعه حضوری شناسایی کنند.

یک باکس تحت عنوان “نمایشگاه مجازی اموال” در گوشه سمت راست سایت پلیس به نشانی http://police.ir/  قرار داده شده که افراد با وارد کردن کد ۱۰ رقمی و مشخصات پرونده می توانند تصاویر اموال مکشوفه مسروقه را ملاحظه و شناسایی کنند.

این اقدام پلیس به این منظور انجام شده که مالباختگان شناختی از اموال خود دارند و می توانند آن ها را شناسایی کنند.معمولاً مالباختگان نشانه های خاصی بر روی اموال خود دارند که فقط برای خودشان قابل شناسایی است.

پلیس در همین رابطه اعلام کرده که از آنجایی که بخشی از مالباختگان در نحوه شناسایی و تشخیص اموال دچار ابهاماتی هستند، سامانه نمایشگاه مجازی اموال سال ۱۳۹۷ در سایت پلیس بارگذاری شد.

پلیس گفته که بخشی از اموالی که همکاران ما در پلیس آگاهی کشور به واسطه انجام مأموریت های تخصصی کشف می کنند در فرآیند سرقت توسط سارقان دچار تغییر می شوند و شناسایی را برای ماموران نیروی انتظامی دشوار می کند.

معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی کشور اعلام کرده که در صورت شناسایی اموال توسط مالباخته، کاربر ما بعد از ۷۲ ساعت بررسی در همان باکس برای مالباخته پیغام می گذارد و تعلق و یا عدم تعلق کالا را به او اعلام می کند تا روند قضایی و انتظامی خود را در کوتاه ترین زمان ممکن طی کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از