نوآورانه‌ترین تجهیزات فنی سال 2021 از دید سی نت

در این مقاله می‌توانید لیست هیجان انگیزی از نوآورانه‌ترین تجهیزات فنی سال 2021 از دید سی نت را مشاهده کنید.

نوآورانه‌ترین تجهیزات فنی سال 2021

لپ تاپ Framework

به گزارش کالاسودا و به نقل از cnet، لپ تاپ Framework یکی از معدود محصولات نوآورانه سال 2021 است که بزرگترین ایرادات لپ تاپ‌های مدرن را از نظر تعمیرپذیری برطرف می‌کند. این لپ تاپ دارای طرحی است که دسترسی به قطعات را آسان می‌کند و در عین حال عملکرد خوب با قیمت مناسب دارد.

البته این برند شهرت زیادی ندارد؛ بنابراین ممکن است آنقدرها موفق نباشد؛ اما نوید دهنده روند جدید از محصولاتی است که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به راحتی قابل تعمیر باشند.

کنترلر بازی Turtle Beach

کنترلر بازی Turtle Beach، اولین کنترلر گیم است که یک آمپلی فایر را خود جای داده است. این یک مدل USB سیمی است که با ایکس باکس یا رایانه شخصی کار می‌کند.

دستگاه تصفیه هوا پوشیدنی Razer Zephyr

این ماسک به عنوان یک کانسپت در CES 2021 معرفی شد که به طرز هوشمندانه‌ای درباره ماسک صورت در دوران همه گیری نوآوری به خرج داده است. اما ریزر مجبور شد بسیاری از نوآوری‌های این دستگاه را به دلایل کاهش هزینه کنار بگذارد.

Asus ROG Flow x13 با XG Mobile

پردازنده‌های گرافیکی خارجی بزرگ برای افزایش قدرت گرافیکی به لپ‌تاپ‌ها سال ها است که تولید می‌شوند؛ در این میان ایسوس با جفت کردن یک لپ تاپ 13 اینچی با یک ترکیب قابل حمل و eGPU و یک اتصال اختصاصی برای آن، چند مشکل را حل کرده است. این سیستم قابل حمل است و با سیستم‌های دارای AMD و همچنین پردازنده‌های اینتل کار می‌کند.

CPU های Apple M1 و نسل دوازدهم  (Alder Lake)

CPU های هیبریدی اپل و اینتل با معماری که هسته‌های سریع، پرقدرت و کارآمد را در خود جای داده، یک محصول نوآورانه‌ای است که بدون کاهش عملکرد در سال 2021 با موفقیت به بازار عرضه شد..

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها