اخبار

نوکیا 3310 به صورت نمادین مجددا عرضه میشود

نوکیا 3310 به صورت نمادین مجددا عرضه میشود|کالاسودا

کالاسودا- نوکیا 3310 به صورت نمادین مجددا عرضه میشود|کالاسوداکالاسودا – نوکیا اعلام کرده است که گوشی مدل 3310 خود را به صورت نمادین با فناوری اینترنت نسل سوم 3G به بازار عرضه خواهد کرد و اولین بازار هدف این گوشی کشور استرالیا خواهد بود.

اوایل سال گذشته بود که نوکیا اعلام کرد قصد دارد تعدادی گوشی نو مدل 3310 که محبوب بود را مجددا عرضه کند. اکنون خبر میرسد که این ورژن به روز رسانی شده؛ کوچکتر و سبکتر از مدل کلاسیک است. پیش از این نیز این مدل گوشی با اینترنت 2.5G عرضه شده بود و امسال با فناوری 3G منتشر میشود و استرالیا اولین بازار هدف برای عرضه این مدل بازسازی شده در 16 اکتبر است.

برای دیگر کشورها همانند سنگاپور نیز این گوشی نمادین کمی بعدتر عرضه می شود. مدیر محصول نوکیا در این خصوص میگوید: هواداران ما در سراسر دنیا از ما درخواست میکردند که این گوشی را به صورت نمادین با فناوری 3G عرضه کنیم. این گوشی در چند رنگ زرد، قرمز سرخ، آبی و زغالی عرضه میشود و در خرده فروشی ها به قیمت 69 یورو عرضه میگردد. اسکرین 2.4 اینچی و دوربین پشت 2 مگا پیکسلی با فلش LED ، 16 مگا بایت حافظه داخلی با قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه از دیگر ویژگی های این گوشی نوستالژیک است. با این گوشی میتوانید 6.5 ساعت مکالمه داشته باشید.

مطالب مرتبط

برو بالا