اخبار

نوکیا ۳۳۱۰ به صورت نمادین مجددا عرضه میشود

نوکیا 3310 به صورت نمادین مجددا عرضه میشود|کالاسوداکالاسودا – نوکیا اعلام کرده است که گوشی مدل ۳۳۱۰ خود را به صورت نمادین با فناوری اینترنت نسل سوم ۳G به بازار عرضه خواهد کرد و اولین بازار هدف این گوشی کشور استرالیا خواهد بود.

اوایل سال گذشته بود که نوکیا اعلام کرد قصد دارد تعدادی گوشی نو مدل ۳۳۱۰ که محبوب بود را مجددا عرضه کند. اکنون خبر میرسد که این ورژن به روز رسانی شده؛ کوچکتر و سبکتر از مدل کلاسیک است. پیش از این نیز این مدل گوشی با اینترنت ۲.۵G عرضه شده بود و امسال با فناوری ۳G منتشر میشود و استرالیا اولین بازار هدف برای عرضه این مدل بازسازی شده در ۱۶ اکتبر است.

برای دیگر کشورها همانند سنگاپور نیز این گوشی نمادین کمی بعدتر عرضه می شود. مدیر محصول نوکیا در این خصوص میگوید: هواداران ما در سراسر دنیا از ما درخواست میکردند که این گوشی را به صورت نمادین با فناوری ۳G عرضه کنیم. این گوشی در چند رنگ زرد، قرمز سرخ، آبی و زغالی عرضه میشود و در خرده فروشی ها به قیمت ۶۹ یورو عرضه میگردد. اسکرین ۲.۴ اینچی و دوربین پشت ۲ مگا پیکسلی با فلش LED ، ۱۶ مگا بایت حافظه داخلی با قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه از دیگر ویژگی های این گوشی نوستالژیک است. با این گوشی میتوانید ۶.۵ ساعت مکالمه داشته باشید.

نظر بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 3 =