گوشی هوشمند نوکیا 9 پیورویو با 5 لنز دوربین به زودی رونمایی می شود

0
۱
گوشی هوشمند نوکیا 9 پیورویو با 5 لنز دوربین به زودی رونمایی می شود

تاریخ عرضه گوشی هوشمند نوکیا 9 پیورویو به صورت رسمی مشخص شد. حدود یک سال است که طرفداران برند نوکیا و دنیای تکنولوژی انتظار عرضه گوشی هوشمند نوکیا با پنج لنز دوربین را دارند. با این وجود روز گذشته توییتی منتشر شد که نشان می دهد این گوشی هوشمند در نمایشگاه MWC 2019 رونمایی می شود.

گوشی هوشمند نوکیا 9 پیورویو اولین پرچمدار نوکیا است که به نظر توان رقابت با برند های دیگر را دارد و باید دید کمپانی اچ ام دی گلوبال چه شرایطی را برای کاربران رقم خواهد زد، البته این موضوع را در نظر بگیرید که این موضوع وجود دارد گوشی هوشمند نوکیا 9 پیورویو شروعی برای ساخت پرچمداران این برند مشهور است.

کمپانی اچ ام دی گلوبال چه ویژگی هایی را برای گوشی هوشمند نوکیا 9 پیورویو در نظر گرفته است؟

گوشی هوشمند نوکیا 9 پیورویو با تمام ویژگی های مثبتی که در مورد دوربین آن وجود دارد و کاربران گوشی های هوشمند را علاقه مند به خود کرده است در بخش پردازنده به نظر جالب توجه نخواهد بود. در روزهایی که کمپانی های معتبر گوشی های هوشمند خود را با پردازنده 7 نانومتری عرضه می کنند این برند دوست داشتنی از پردازنده 10 نانومتری اسنپدراگون 845 بهره خواهند برد.

این گوشی هوشمند از نظر ظاهری بسیار جالب توجه است و مانند بیشتر گوشی های پرچمدار از حفره صفحه نمایش بهره می برند، این کمپانی مشهور در سال جاری قصد دارد پرچمداران خود را با ظاهری بسیار زیبا روانه بازار فروش کند. میان رده های نوکیا در سال 2018 بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفت و باید دید در بخش پرچمدار نیز موفق عمل خواهد کرد یا خیر.گوشی هوشمند نوکیا 9 پیورویو اولین پرچمدار نوکیا است

در سال 2018 نوکیا گوشی های میان رده بسیار خوبی را روانه بازار فروش کردو توانست طرفداران این برند مشهور را به خود امیدوار کنند، با این وجود باید دید این برن مشهور با عرضه گوشی هوشمند نوکیا 9 پیورویو می تواند سهم خوبی در میان گوشی های پرچمدار در سال 2019 به دست آورد یا در این سال نیز باید مانند گذشته به فروش میان رده های خود اکتفا کند.

سال جاری از جهات بسیاری برای این کمپانی قدرتمند اهمیت دارد و به نظر می رسد اگر نوکیا سال خوبی را تجربه کند، می توان به ماندگار شدن این برند دوست داشتنی امیدوار بود. در حال حاضر گوشی های هوشمند برند نوکیا یک درصد از فروش بازار را به خود اختصاص داده و پشتیبانی بسیار خوبی از کاربران خود انجام می دهند.نظر شما در مورد این برند قدیمی و مشهور چیست؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از