اخبار

سورپرایز جدید نوکیا چه مشخصاتی خواهد داشت؟

کالاسودا - کالاسودا- به نظر می رسد کمپانی HMD Global قصد دارد پرچم دار جدید برند نوکیا را به نام نوکیا Xمعرفی کند. هنوز اطلاعات سخت افزاری این پرچم دار به صورت رسمی اعلام نشده است اما نوکیا به نظر قرار است پرچم دار جدید خود را در روز ۲۷ آوریل در سراسر جهان عرضه کند. اما با توجه به تصاویر منتشر شده یقینا به یک پرچم داری رو به رو هستیم که در تلاش است نوکیا را به روز های اوج خود بازگرداند. با این وجود باید مدتی صبر کرد تا ببینیم برند دوست داشتنی نوکیا باز هم می تواند بخش گسترده ایی از بازار موبایل را به کمک نوکیا X به خود اختصاص دهد.

کمپانی HMD Global این روز ها به نظر در حال تدارک برای یک غافلگیری بزرگ برای برند های دیگر و کاربران گوشی های هوشمند است . برند نوکیا بارها به  واسطه بدنه با کیفیت دستگاه ها و باتری های مناسب برای موبایل های خود مورد تقدیر قرار گرفته است اما به نظر نوکیا قرار است با پرچم دار خود به نام نوکیا X که با نام تجاری نوکیا ۱۰ در بازار عرضه شود باز هم پیشرفت خود را مانند سال های اخیر نشان دهد .

امروز بسیاری از سایت های معتبر تصاویری را در فضای مجازی منتشر کرده اند که حکایت از یک موبایل با قامت پرچم دار دارد . این تصاویر نشان می دهد که دو طرف لبه این گوشی هوشمند منحنی است و قسمت پایین این موبایل نیز خمیده است اما تا کنون هیچ خبر دیگری از پرچم دار جدید برند نوکیا که توسط کمپانی HMD Global عرضه می شود وجود ندارد و باید تا ۲۷ آوریل برای عرضه این گوشی هوشمند منتظر ماند حال باید دید این غافلگیری کمپانی HMD Global چه نتایجی را به همراه دارد آیا نوکیا می تواند رقیبی جدی برای برندهای سامسونگ و هواوی در ساخت گوشی های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید باشد یا باز هم این برند قدیمی نیاز به زمان بیشتری برای ورود به بازار رقابتی سنگین میان غول های تکنولوژی دارد؟

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

مطالب مرتبط

برو بالا