نکات مفید اینستاگرام

نکات مفید اینستاگرام که لازم است آن ها را بدانید

اینستاگرام رسانه اجتماعی در بستر به اشتراک گذاری عکس است که از زمان آغاز به کار در سال 2010 تاکنون به اوج محبوبیت رسیده است.

این یک روش سریع و آسان برای به اشتراک گذاشتن عکس های فوری و کلیپ های ویدیویی با دوستان و خانواده است. علاوه بر این، اینستاگرام به سرعت به یک ابزار مهم بازاریابی برای برند ها ، شرکت ها و مشاغل کوچک تبدیل شده است. در اینجا نکاتی برای کمک به بیشتر دیده شدن در اینستاگرام و به دست آوردن کنترل بهتر پروفایل می کند.

ارسال  پست از چندین حساب کاربری در یک دستگاه

اگر کسب و کاری دارید ، احتمال دارد که اینستاگرام خود را برای عموم و شرکت ها باز کرده باشید و یک حساب خصوصی جداگانه برای خانواده و دوستان داشته باشید. خوشبختانه ، بدون نیاز به وارد کردن جزئیات ورود به سیستم ، می توانید هر دو حساب را از همان دستگاه استفاده کرد و پست ارسال کنید.

روش انجام:

برای اضافه کردن یک حساب کاربری اضافی به برنامه اینستاگرام خود ، روی نماد پروفایل خود در پایین سمت راست برنامه اینستاگرام (آیکون سر یک آدمک) ضربه بزنید. هنگامی که وارد پروفایل خود هستید ، روی نماد منو در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید ، که به صورت سه خط در بالای صفحه قرار دارد. در فهرست تنظیمات گزینه ای با عنوان “Add Account” را مشاهده خواهید کرد. با ضربه زدن روی آن ، اینستاگرام شما را به صفحه ای می برد که به شما امکان می دهد جزئیات ورود به حساب دوم خود را وارد کنید. همچنین می توانید یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

ارسال  پست از چندین حساب کاربری در یک دستگاه

حذف تگ در عکس ها

آیا از این که روی عکس فرد دیگر یا دوستانتان تگ شده باشید ناراحت هستید؟ خوشبختانه راهی وجود دارد که هر گونه پست های ناخواسته که روی ان تگ شده اید  را حذف کنید. این امر خصوصا اگر روی برند شخصی خود در اینستاگرام کار می کنید و یا یک کسب و کار تجاری دارید مهم است.

روش انجام:

ابتدا روی عکسی که تگ شده اید ضربه بزنید یوزر شما روی عکس مشخص شود. اگر افراد دیگری نیز تگ شده اند، از میان آنها نام کاربری خود را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید تا آن را انتخاب کنید. در این مرحله دو گزینه خواهید دید: “Remove Me from Post” و “Hide from Profile”. با انتخاب “Hide from Profile” برچسب حذف نمی شود. با این حال ، این عکس را از قسمت عکس‌های تگ شده پروفایل شما حذف می کند. اگر می خواهید تگ خود را به طور کامل حذف کنید ، گزینه “Remove Me from Post” را انتخاب کنید.

حذف تگ در عکس ها

مصرف کمتر داده های موبایلی

اگر معتاد به اینستاگرام هستید (یا لازم است برای شغل خود مدام در این شبکه اجتماعی آنلاین باشید) ، می دانید که آپلود عکس و فیلم به همراه رفرش کردن فید شما می تواند داده های موبایلی زیادی را هدر دهد. خوشبختانه ، می توانید حالت صرفه جویی در داده را روشن کنید تا تعداد مگابایت زیادی را صرفه جویی کنید.

روش انجام:

با انتخاب نماد آدمک در سمت راست و پایین برنامه اینستاگرام ، به پروفایل خود بروید. سپس روی نماد منو ، که به نظر می رسد مانند سه خط انباشته است، در سمت راست بالای پروفایل خود ضربه بزنید. از آنجا ، “Setting> “Account” را انتخاب کنید.

در فهرست زیر ، روی “Cellular Data Usage” ضربه بزنید. در اینجا گزینه ای با عنوان “Data Saver” مشاهده خواهید کرد. سوئیچ جابجایی را به حالت روشن بکشید تا حالت Data Saver را فعال کنید. با روشن کردن محافظ داده، فیلم ها از قبل بارگیری نمی شوند. در عوض ، شما باید به صورت دستی به اینستاگرام بگویید که فیلم های جداگانه را بارگیری کند.

مصرف کمتر داده های موبایلی

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها