اخبار

نگاهی به تمایزهای طراحی گلکسی S9

کالاسودا - کالاسودا – نسل جدید سری S سامسونگ با نهایت دقت در جزییات طراحی شده است تا در کنار تبدیل شدن به نماد فناوریهای پیشرفته، شکل منحصربه فرد خود را هم حفظ کرده باشد.

بدنه فلزی گلکسی S9 با یک روکش شیشه ‌ای براق پوشانده شده است تا هم در کنار درخشش زیبا، رنگ بدنه نیز کاملا یکدست به چشم بیاید. حاشیه‌ های بالا و پایین در بخش جلویی گلکسی S9 بسیار نازک ‌تر شده است تا تصویری کاملا فراگیر را پیش چشم بیننده قرار دهد. در عین حال سوراخ ‌های مورد استفاده حسگرهای مختلف در نوار بالایی گوشی هم کاملا پوشانده شده است تا به لحاظ بصری گوشی کاملا یکدست به نظر بیاید.

ارتفاع و عرض کلیدهای فیزیکی کناره بدنه طوری طراحی شده است که استفاده آن در یک دست کاملا ساده باشد. انحنای کناره‌های گوشی به گونه ‌ای است که دستگاه براحتی و محکم در کف دست شما جا بگیرد.

طراحی صفحه نمایش همیشه روشن (Always-On-Display) در این گوشی کاملا تغییر کرده و اکنون دارای ۲۰ انیمیشن گیف مختلف است. در عین حال کاربر می‌تواند تصویر دلخواه خود را نیز در این قسمت قرار دهد. حالت قفل صفحه که معمولا کاربر بارها و بارها در طول روز مشاهده می‌کند بگونه‌ای طراحی شده که حس تکامل بصری را به کاربر منتقل کند. بخش‌های مختلف صفحه قفل شده مثل متن، ساعت و رنگ بصورت خودکار تغییر رنگ داده و با پس‌زمینه سیاه گوشی مطابقت پیدا کرده و یک کلیت یکدست را ایجاد می‌کنند.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

مطالب مرتبط

برو بالا