نینتندو سوییچ لایت جدید رونمایی شد

0
16

در حالی که در روزهای آینده شاهد عرضه‌ی باندل‌های جدیدی برای نینتندو سوییچ خواهیم بود، نینتندو از کنسول سوییچ لایت جدید خود رونمایی کرد. این کنسول دارای رنگ منحصر به فردی است که Kirby نامیده می‌شود.

به گزارش کالاسودا به نقل از گیمفا، شاید از آن دسته افرادی باشید که هیچ علاقه‌ای به بازی‌های آینده‌ی نینتندو سوییچ نظیر Animal Crossing: New Horizons و DOOM Eternal نداشته باشید. پس منتظر عرضه‌ی کنسول لایت جدید باشید، چرا که هیچ ارتباطی با دنیای جهنمی Doom ندارد و از طرفی دیگر، هیچ طرح و شکلی از بازی Animal Crossing نیز روی آن دیده نمی‌شود.

البته، مدل Kirby از کنسول لایت، قرار نیست مورد ویژه‌ای داشته باشد و تنها رنگش است که آن را خاص می‌کند. همچنین، رنگ این کنسول تنها به نسخه‌ی لایت سوییچ اختصاص خواهد یافت. علاوه براین، کنسول نینتندو لایت Kirby، از ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ (۷ مارس) قابل پیش خرید است و در تاریخ ۱ فروردین ۱۳۹۹ (۲۰ مارس) روانه‌ی بازار ژاپن خواهد شد.

بنابراین، جدیدترین رنگ کنسول لایت، پس از رنگ‌های زرد، خاکستری، فیروزه‌ای و نسخه‌ی ویژه‌ی Zacian & Zamazenta که ترکیبی از رنگ‌های صورتی، آبی و خاکستری روشن است، پنجمین رنگ و مدل متفاوت از این کنسول است که در دسترس علاقه‌مندان نینتندو قرار خواهد گرفت. البته تاکنون خبری مبنی بر انتشار این کنسول در بازارهای جهانی منتشر نشده و کنسول مورد نظر، فعلاً فقط در دسترس بازار ژاپن قرار دارد. قیمت درنظر گرفته شده برای آن نیز ۱۹٫۹۸۰ ین ژاپن است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از