هانس زیمر برای خودروی مفهومی BMW صداسازی می کند

0
362
هانس زیمر برای خودروی مفهومی BMW صداسازی می کند

هانس زیمر ، آهنگساز موفق آلمانی خالق صداسازی خودروی مفهومی BMW خواهد بود. بی ام و که برای معرفی خودروهای جدید خود برنامه ویژه ای دارد، صداسازی خودروی مفهومی آینده این شرکت را به یکی از معروف ترین اهنگسازان دنیا سپرده است که بیش از کار آهنگسازی بازی COD نیز در کارنامه او به ثبت رسیده است.

برنامه های BMW برای خودروهای الکتریکی

چندی پیش BMW اعلام کرد که مانند رقبا از پروژه ساخت خودروهای الکتریکی در آینده استقبال می کند و طبق برنامه ریزی ای که دارد می خواهد 25 خودروی الکتریکی BMW را تا  سال 2023 عرضه کند. این کمپانی که به تولیدکننده بهترین موتورهای اسپرت احتراق داخلی در بازار شناخته شده است، به شدت در زمینه خودروهای الکتریکی سرمایه گذاری کرده است.

BMW اعلام کرده است که تا سال 2023، 25 خودروی الکتریکی را روانه جاده ها خواهد کرد. علاوه بر این موارد وسایل نقلیه مفهومی نیز به نام های موتورسیکلت رودستر ویژن دی سی و خودروی اسپورت BMW Vision M Next را نیز در دست رونمایی دارد.برای پاسخ به سوال چگونه موتور خودرو را تمیز کنیم در این بخش کلیک کنید.

القای تم علمی – تخیلی به صداهای خودرو

اما برای خودروی الکتریکی شاسی بلند مفهومی خود برنامه ویژه ای دارد و آن دعوت از آهنگساز مطرح و خالق اثرهایی چون اینتراستلار و بلید رانر برای صدابخشی این پروژه و دادن یک تم علمی – تخیلی به این شاهکار شگفت انگیز است. این خودروها کمترین صدا را دارند و این امر ممکن است کمی خسته‌کننده باشد. سازندگان در این رابطه می‌ گویند:ما می‌خواهیم صداهایی نمادین هانس زیمر برای این خودرو برای مشتریانی که برای صداهای احساسی ارزش قائل، هستند استفاده شود. آن‌ها با این کار رانندگی را با تمام احساس خود تجربه خواهند کرد.برنامه های BMW برای خودروهای الکتریکی

برنامه ای پر خرج در حد یک فیلم هالیوودی یا بازی

به نظر می رسد که BMW می خواهد برای این محصول در حد یک بازی یا یک فیلم هالیوودی سرمایه گذاری کند که چنین آهنگساز مشهوری را مسئول ساخت صداسازی آن کرده است. هانس زیمر که پیش از این در فیلم هایی مانند اینتراستلار، inception و The triple و سه گانه بتمن و … حس موسیقی ناب و تخیلی اش را به ذهن بیننده تزریق کرده، اکنون می خواهد داستانی علمی – تخیلی از مفهوم این خودرو به گوش ما برساند.

هانس زیمر کیست؟

زیمر آهنگساز آلمانی، برنده چهار جایزه گرمی، دو جایزه گلدن گلوب و یک جایزه اسکار است. زیمر در طول بیش از سه دهه فعالیت هنری، برای بیش از ۱۵۰ فیلم موسیقی متن نوشته‌ است. از آثار او می‌توان به شیرشاه (۱۹۹۴)، شاهزادهٔ مصر (۱۹۹۸)، گلادیاتور (۲۰۰۰)، آخرین سامورایی (۲۰۰۳)، مجموعهٔ دزدان دریایی کارائیب (۲۰۰۳–۲۰۰۷)، سه‌گانهٔ بتمن (شوالیهٔ تاریکی، بتمن آغاز می‌کند و شوالیهٔ تاریکی برمی‌خیزد) (۲۰۰۵–۲۰۱۲)، شرلوک هلمز (۲۰۰۹–۲۰۱۱)، تلقین (۲۰۱۰)، شتاب (۲۰۱۳)، در میان ستارگان (۲۰۱۴) و دانکرک (۲۰۱۷) اشاره کرد.

برنامه ای پر خرج در حد یک فیلم هالیوودی یا بازی

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها