هدف مشارکت جدید بوش: کشف دوقلوهای دیجیتال کوانتومی

غول صنعتی بوش با یک پلتفرم نرم‌افزار کوانتومی اسپانیایی به نام Multiverse Computing، برای ادغام الگوریتم‌های کوانتومی در شبیه‌سازی دوقلوهای دیجیتال شریک شده است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از venturebeat، بوش در حال حاضر یک روش شبیه‌سازی صنعتی گسترده دارد؛ اما این همکاری جدید راه‌هایی را بررسی می‌کند که الگوریتم‌ها و رایانه‌های الهام‌گرفته از کوانتوم می‌توانند به این شبیه‌سازی‌ها کمک کنند.

بوش در حال بررسی محاسبات و شبیه‌سازی کوانتومی به عنوان بخشی از تلاش‌های Industry 4.0 خود با تمرکز بر افزایش جمع‌آوری داده‌ها، تجزیه و تحلیل و شبیه‌سازی در 240 کارخانه است.

این اقدامات در 120000 دستگاه در بخش تولید و بیش از 250000 دستگاه را به جریان‌های کاری دوقلوی دیجیتال جدید متصل کرده است.

کمپانی Multiverse در حال ساخت یک پلت فرم نرم افزار کوانتومی در فناوری‌های مختلف محاسبات کوانتومی است.

اگرچه اکثر سخت‌افزارهای کوانتومی هنوز کامل نیست، این شرکت قبلاً چندین الگوریتم کوانتومی را کشف کرده که عملکرد بهتری نسبت به نمونه‌های معمولی دارند.

این دو شرکت امیدوارند نتایج اولیه این الگوریتم‌های دوقلوهای دیجیتال کوانتومی که در تاسیسات مادرید بوش کار می‌کنند، به خوبی پیش برود و در آینده در سراسر تأسیسات تولیدی آن گسترش یابد.

یکی از امیدوارکننده‌ترین موارد استفاده الگوریتم‌های دوقلوهای دیجیتال کوانتومی، اجرای سریع‌تر مدل‌های یادگیری ماشینی است.

این شرکت الگوریتم‌هایی را توسعه داده که آموزش هوش مصنوعی را بیش از صد برابر سرعت می‌بخشد و در عین حال مصرف انرژی و حافظه را هشتاد برابر کاهش می‌دهد.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها