اخبار

چگونه می توان تمام کارت های اعتباری را در یک نرم افزار مدیریت کرد؟

کالاسودا - کالاسودا- همراه کارت اپلیکیشن بانکداری ایرانی است . این اپلیکیشن سال ۱۳۹۳ با حمایت برخی شرکت‌ها و بانک‌های معتبر کشور شروع به فعالیت در عرصه پرداخت‌های بانکی کرده‌است. سامانه همراه کارت نرم افزاری ساده، کاربردی و رایگان برای انجام فعالیت‌های پرداخت‌های بانکی (انتقال وجه کارت به کارت، خرید شارژ و اینترنت، پرداخت قبض، نیکوکاری و پرداخت خریدهای اینترنتی) از طریق موبایل می‌باشد. همراه کارت از سیستم عامل های اندروید و IOS پشتیبانی می کند و به آسانی تنها با داشتن رمز دوم و مشخصات کارت عابر بانک بدون نیاز به مراجعه به بانک  می توان به امورروزمره  پرداخت.

نرم افزار های بانکی ایرانی نیاز به مراجعه به بانک دارای حساب برای فعال سازی دارند و تنها از کارت عابر همان بانک پشتیبانی میکنند . نرم افزار همراه کارت با پشتیبانی از بسیاری بانک ها این اجازه را به کاربر می دهد تا ابتدا کارت خود را برای اپلیکیشن تعریف کرده و به سرعت به امور بانکی خود با استفاده از اینترنت بپردازد.

لینک دانلود نرم افزار همراه کارت برای سیستم عامل اندروید

لینک دانلود نرم افزار همراه کارت برای سیستم عامل  IOS

نصب این اپلییکشن برای اندروید به صورت مستقیم است اما برای گوشی های آیفون پس از نصب برنامه باید به مسیر زیر مراجه کرده

Menu > Setting > General > Profile (Device Management) > Nexus Original Ltd > trust or Verify

و آن را تایید کنید .

پس از نصب همراه کارت ابتدا نیاز به مشخص کردن یک رمز امنیتی است و سپس به وسیله QR Code  و یا به صورت دستی می توان اطلاعات کارت خود را وارد کرد تا بتوان به امکانات این اپلیکیشن دسترسی برخی از این امکانات به شرح زیر است:

انتقال وجه کارت به کارت

انتقال وجه کارت به کارت از مبدأ کارت‌های ۱۶ بانک (آینده، ملی، ملت، کشاورزی، انصار، سرمایه، شهر، ایران زمین، پاسارگاد، دی، سامان، حکمت، پارسیان، تجارت، اقتصاد نوین و مهر اقتصاد) به کارت تمامی بانک‌های عضو شتاب امکان‌پذیر می‌باش.

موجودی کارت

پس از ذخیره کارت بانک و انتخاب آن از منوی بالای صفحه تنها با وارد نمودن رمز دوم کارت می‌توان موجودی کارت را مشاهده کرد.

دستگاه‌های فعال

همراه کارت خود را می‌توانید روی چند دستگاه مختلف با یک شماره تلفن همراه نصب نمایید و تمامی اطلاعات شما روی این دستگاه‌ها در دسترس است.

پشتیبانی از ساعت هوشمند

همراه کارت را می‌توان روی ساعت‌های هوشمند Android و Apple نیز استفاده کرد. کارت‌های خود را در همراه کارت ساعت هوشمند می‌توانید ببنید و موجودی آن‌ها را دریافت کنید.

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

 

 

 

 

مطالب مرتبط

برو بالا