اخبار

همه مواردی که در مراسم اپل نخواهیم دید

کالاسودا - کالاسودا_ امروز روز بزرگی است. قطعا شما تا الان خیلی شایعات در این مورد شنیده اید اما می خواهیم مطالب جدید در مورد مراسم اپل به اطلاع شما برسانیم.

محصولاتی که در مراسم اپل دیده نخواهد شد

ما در مراسم امروز اپل قطعا خیلی از موارد را نخواهیم دید که این موضوع می تواند خیلی از کاربران را مایوس کند. در بخش زیر به بررسی مواردی که قطعا در این مراسم نخواهیم دید خواهیم پرداخت:

دستگاه های واقعیت افزوده در مراسم اپل رونمایی نخواهد شد

آیا شرکت اپل روی دستگاه های واقعیت افزوده کار می کند؟ قطعا جواب مثبت است. آیا امروز از این دستگاه ها رونمایی می کند. جواب شما منفی است. قطعا ارائه این محصول اجتناب ناپذیر است اما اینکه چه زمانی به بازار عرضه شود هنوز مشخص نیست.

دستگاه های مک شاید در مراسم بعدی دیده شود

در این زمینه مسائلی وجود دارد. شاید نسخه ی تازه ای از مک بوک ایر در این مراسم رونمایی شود ولی ما زیاد امیدی به این قضیه نداریم و درحالی که اپل روی یک مک پرو کار می کند و دستگاه های تازه ای آی مک پرو را به بازار عرضه کرده است قطعا نسخه جدید از دستگاهی به بازار عرضه نخواهد کرد.

 آیا اپل واچ های گرد و جدید در مراسم اپل دیده می شود ؟ شاید وقتی دیگر

همه ما منتظر یک دعوت نامه جذاب از سوی اپل بودیم که نشانه ای از اپل واچ های جدید شرکت اپل روی آنها وجود داشته باشد اما به جای یک دعوت نامه گرد که نشانه ی این اپل واچ های جدید است از یک دعوت نامه ساده رونمایی شد و این موضوع نشان می دهد که هنوز زمان رونمایی از این ساعت های هوشمند فرا نرسیده است.

گوشی های iPhone 9

دهمین سالگرد گوشی های iPhone باعث ناامیدی خیلی از کاربران اپل شده است زیرا خبری از iPhone 9 نخواهد بود. اما به زودی از نسخه ارزان تر گوشی های iPhone رونمایی خواهد شد. واقعا باید بیخیال iPhone 9  شد.

قطعات داخلی

هر اتفاقی که امشب رخ بدهد ما باید از ارائه محصولات اخیر خوشحال باشیم و قطعا روز بعد از این مراسم سایت های خبری روز پر باری را خواهند گذراند.

امیدواریم که این خبر نظر شما را به خود جلب کرده باشد، شما دوستان می توانید نظرات خود را راجع به این خبر با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله اینترنتی کالاسودا یک وب سایت خبری تحلیلی، تکنولوژی می باشد که در زمینه های نقد و بررسی تخصصی،تریلر، تکنولوژی و ترفندها می باشد که با هدف ارائه به روز ترین مطالب در خدمت شما عزیزان می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© کپی هر کدام از مطالب این سایت تنها با کسب مجوز کتبی امکان پذیر است.

برو بالا