همه چیز درباره PS5 Pro

بر اساس شایعات تایید نشده کنسول گیم بعدی سونی یعنی PS5 Pro پلی استیشن ۵ پرو ۲۰۲۴ راهی بازار خواهد شد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از GTA، خودی معروف، Tez2، در انجمن GTZ متنی را منتشر کرده و در آن نوشت:”

اکثر استودیوهای AAA باید کیت‌های توسعه‌دهنده به‌روزرسانی‌های میان نسل را دریافت می‌کردند یا در آغاز سال جدید دریافت می‌کردند.”

از وی پرسیده شد حدس می‌زند یا مطمئن است؟ و وی گفت پلی استیشن ۴ وقتی سه سالش بود نسخه پرو آن بیرون آمد و ایکس باکس بعد از چهار سال به روز شد.

تا سال ۲۰۲۳ پلی استیشن ۵ سه سالش می‌شود و اجتناب ناپذیر است تا مدل پرو آن را ببینیم.

بنابراین یک سال قبل کیت توسعه باید به دست استودیوها رسیده باشد.

نینتندو هم برنامه‌هایی برای عرضه Switch Pro دارد.

جای تعجب نیست که سونی و مایکروسافت در حال کار روی نسخه پرو کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس خود بوده و برخی از استودیوهای بازی ممکن است از قبل به کیت‌های توسعه این نسل دسترسی داشته باشند که ممکن است در اوایل سال ۲۰۲۴ معرفی شوند.

با عرضه پلی استیشن ۴ پرو و ایکس باکس وان ایکس، ارتقای میان نسلی برای کنسول‌هایی که از لحاظ تاریخی در طول چرخه عمر خود از سخت افزار ثابت برخوردار بوده‌اند، به واقعیت تبدیل شده است. اینها به طور قابل توجهی پشتیبانی از 4K را بهبود بخشیده است و به نظر می‌رسد سونی و مایکروسافت به زودی کنسول‌های جدید و قدرتمندتری را عرضه کنند.

پیش‌بینی این است که کنسول‌های آینده قدرتمندتر از PS5 و Xbox Series X باشند. اما مطمئن نیستیم که این دو کنسول بازی ویدیویی چه زمانی عرضه می‌شوند. با توجه به اینکه این برنامه از برنامه نسل قبلی پیروی می‌کند، عرضه در سال ۲۰۲۴ کاملاً محتمل است.

در این بین، ما می‌دانیم سونی در حال آماده سازی یک مدل PS5 Slim برای سال 2023 است. کاربران با استفاده از یک درایو دیسک جداشدنی آن را تشخیص می‌دهند. دومی می‌تواند حتی فشرده تر از نسل فعلی باشد. با وجود این واقعیت که نباید از نسل فعلی قدرتمندتر باشد.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها