اخبار

همه چیز در مورد نسخه جدید جوکر

کالاسودا - کالاسودا_جوکر شاید بتوان گفت جز محبوب ترین کاراکترهای کمیک می باشد که تا به حال خلق شده است.

این شخصیت همچنین پس زمینه داستانی خیلی قوی ای دارد که می تواند مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. در ادامه قطعا اشاره هم به فناوری های نوین استفاده در این فیلم اشاره خواهیم کرد.

بیش از ۳۰ از اولین نقش آفرینی شخصیت جوکر با بازی جک نیکلسون در فیلم بتمن می گذرد و هنوز هم مخاطبین این شخصیت را با بازیگری هیت لجر افسانه ای می شناسند.فکر کنیم دوباره شاهد دیدن این شخصیت ترسناک بر روی پرده های سینما باشیم.بازیگر این نقش کسی است که تا به حال ۳ بار نامزد جایزه اسکار شده است و آن کسی نیست جز خواکین فینیکس می باشد و کارگردان آن هم تاد فیلیپس کارگردان فیلم هایی نظیر Hangover یا خماری می باشد.این فیلم در ۴ اکتبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

این ها تمام چیزهایی است که ما تا الان راجع به این فیلم مطلع شده ایم :

عنوان : جوکر

تاریخ اکران : ۴ اکتبر ۲۰۱۹

بازیگران : خواکین فینیکس ، رابرت دنیرو ، زازی بیتس ، مارک مارون

کارگردان : تاد فیلیپس

بازیگران

بازیگری که قدم در راه نیکلسون ، لجر ، جرد لتو می گذارد بازیگر فیلم Her خواکین فینیکس می باشد که قرار است نقش جوکر را در این فیلم بازی کند.

او می گوید : (( حس خاصی دارد که در این دنیای خاص قدم می گذارم و حقیقتا هم می ترسم شاید این موضوع ترسناک ترین چیزی باشد که برای من اتفاق می افتد. ))

بازیگر دیگری که در این فیلم بازی می کند رابرت دنیرو می باشد که احتمالا نقشی اساسی در این داستان خواهد داشت.

داستان فیلم

مثل اینکه قرار است این داستان در شهر گاتهام در دهه ۸۰ آغاز شود.

داستان این فیلم از جایی شروع می شود که شخصیت خواکین فینیکس کمدینی است که جنایتکار می شود و حالتی روانی پیدا می کند.شخصیت های دنیرو و مارون هم جز شخصیت های کلیدی این فیلم خواهد بود و باعث می شوند جوکر به شاهزاده جنایت گاتهام تبدیل شود.

احتمالا پس زمینه این جوکر هم شخصیتی است که کمدین بوده است و بعد همسرش در یک دزدی از آنها به قتل می رسد و باعث تغییر چهره او شده است.

زمان فیلم برداری

این فیلم برداری قرار است در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ آغاز شود و استدیوهای متخلفی در این زمینه همکاری خواهند داشت.

جلوه های ویژه

قطعا در این فیلم هم با جلوه های ویژه مخصوص کارگردان مواجه خواهیم شد که می تواند دلیلی بر افزایش جذابیت این فیلم شود.اخباری در مورد استفاده از تکنولوژی مدرن و به روز در این فیلم به گوش می رسد که می تواند ما را بیش از پیش هیجان زده کند.

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

روشی فوق العاده جذاب برای تغییر ظاهر جی میل
با این لنز عجیب از چشم حشرات عکاسی کنید!
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا