اخبار

همکاری آمازون فِرش و سایدشف برای تحویل غذا

کالاسودا -

کالاسودا – آمازون در تازه ترین همکاری خود با برنامه آشپزی سایدشف ، در پی این است که مواد غذایی تازه برای مشتریان را به سراسر کشور ارسال کند.

این همکاری جدید می تواند یک تغییر بزرگ و شگفت انگیز در حوزه تحویل مواد غذایی ایجاد کند. اپلیکیشن سایدشف یک سیستم آنلاین است که به کاربران در سراسر جهان کمک می کند دستورالعمل های مختلف آشپزی را اجرا کنند.

کاربران سایدشف که مشترک آمازون پرایم هم هستند، اکنون میتوانند به سرویس امازون فرش پیوسته و اقلام تازه غذایی خود را با بیش از ۵۰۰۰ رسپی یا دستور غذایی از مجموعه سایدشف دریافت کنند. نکته جالب توجه سرعت ارسال این موارد غذایی است. به طوری که میتوانند آن را همان روز یا روز بعد در هر نقطه کشورشان تحویل بگیرند.

کدبانو های خانه داری که میخواهند ترتیب همه چیز را از پیش داده و برای مهمانی هایشان برنامه ریزی کنند نیز می توانند مواد غذایی موردنیازشان را پیش از رسیدن آن روز خاص و به میزان دقیقی که می خواهند در برنامه ارسال وارد کنند.

این روش کمک می کند تا در دورریز مواد غذایی مختلف نیز صرفه جویی شود و به جای خرید عمده هفتگی و هدررفت بخشی از مواد غذایی،  هر یک از مواد تشکیل دهنده غذا ها براساس میزان مصرف خانوارها تعیین شود.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت ۹ هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

مطالب مرتبط

برو بالا