همکاری سامسونگ و مایکروسافت در ساخت هدست واقعیت ترکیبی

همکاری سامسونگ و مایکروسافت در ساخت هدست واقعیت ترکیبی|کالاسودا

همکاری سامسونگ و مایکروسافت در ساخت هدست واقعیت ترکیبی|کالاسوداکالاسودا – مایکروسافت از این جنبه که اجازه میدهد ویژگی های جدید به سیستم عامل دسکتاپش اضافه شود، از اپل جلوتر است.

اکنون این شرکت با همکاری سامسونگ هدست واقعیت ترکیبی را برای سیستم عامل ویندوز 10 کامپیوترهای دسکتاپ طراحی کرده است که ترکیبی از فناوری واقعیت افزوده و واقعیت مجازی است.  اکثر هدست‌های واقعیت مجازی کنونی از صفحه‌های نمایشی با دقت تصویر ۱۴۰۰ در ۱۴۰۰ پیکسل بهره می‌برد و محدوده دیدشان هم ۹۵ درجه است. با این تفاسیر  به نظر می‌رسد که هدست جدید سامسونگ  کیفیت بالاتری نسبت به سایر محصولات بازار مانند Oculus Rift و HTC Vive دارد.

همچنین روی این هدست سنسوری مخصوص قرار گرفته که باعث می‌شود فاصله بین لنزها و چشم کاربر به صورت خودکار تنظیم شود تا همه چیز به صورت شفاف نشان داده شود. این هدست که HMD Odyssey نام دارد، به قیمت 499 دلار اواسط آبان ماه به بازار عرضه خواهد شد و پس از به روز رسانی پاییزی سیستم عامل ویندوز 10 میتوانید از ان روی ویندوز استفاده کنید. قیمت بالای آن به دلیل کیفیت بهتر تصویر نسبت به دیگر هدستهای موجود و دارا بودن اسکرین OLED vivid است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها