موبایل

با گوشی های هواوی موجود در بازار ایران آشنا شوید

با گوشی های هواوی موجود در بازار ایران آشنا شوید

کالاسودا - گوشی های هواوی موجود در بازار ایران در مقایسه با بازار جهانی تعداد محدود تری دارند، با این وجود این برند چینی در بازار ایران طرفداران بسیار زیادی دارد. به همین منظور امروز قصد داریم به بررسی گوشی های هواوی موجود در بازار ایران بپردازیم.

گوشی های هوشمند سری میت؛ پرچمداران گوشی های هواوی موجود در بازار ایران

بررسی گوشی های هواوی موجود در بازار ایران را با سری میت این کمپانی مشهور آغاز می کنیم. در حال حاضر گوشی های هوشمند میت 10 و میت 10 لایت در بازار ایران موجود هستند و به تعداد محدودی نیز گوشی های هوشمند سری میت 20 و میت 20 پرو در بازار ایران حضور دارند.

گوشی های موبایل سری پی؛ پرچمداران جدید به زودی رونمایی می شوند

تا قبل از عرضه گوشی هوشمند پی 20 گوشی های هوشمند این سری هواوی شرایط بسیار خوبی را در بازار ایران داشتند اما با وجود موفقیت در بازار جهانی، این سری از گوشی های هواوی در بازار ایران با تعداد بسیار کم روانه بازار فروش شدند. از این رو گوشی های هواوی پی 20 و پی 20 پرو نتوانستند فروش خوبی را تجربه کنند. در این میان گوشی هوشمند پی 20 لایت که با نام Nova 3e در بازار ایران به فروش می رسد، شرایط خوبی را تجربه کرد. پرچمداران جدید این سری از گوشی های هواوی نیز تا چند روز دیگر به صورت رسمی رونمایی می شوند و باید دید آنها چه شرایطی را تجربه می کنند.سری نوا هواوی؛ پرطرفدارترین گوشی های هواوی موجود در بازار ایران در این سری قرار دارند

سری نوا هواوی؛ پرطرفدارترین گوشی های هواوی موجود در بازار ایران در این سری قرار دارند

گوشی های هوشمند سری نوا چند سالی است که روانه بازار فروش شده و توانسته اند شرایط خوبی را برای کاربران فراهم کنند. در حال حاضر گوشی های هوشمند سری نوا 3، نوا 3 آی و نوا 3 ای در بازار ایران موجود هستند و بخش گسترده ای از فروش گوشی های هواوی را به خود اختصاص داده اند. به نظر می رسد در ماه های آینده شاهد حضور گوشی هوشمند نوا 4 نیز در بازار ایران باشیم. باید دید گوشی هوشمند پی 30 لایت نیز مانند سال گذشته به عنوان یکی از نمایندگان سری نوا روانه بازار ایران می شود یا خیر.

سری Y هواوی؛ برترین ارزان قیمت های موجود در بازار

گوشی های سری Y هواوی، ارزان ترین محصولات این برند را شامل می شوند؛ هرچند سری گوشی های هوشمند Y9 قیمت بالاتری در مقایسه با گوشی های این سری هواوی دارند. گوشی های سری Y موجود در بازار ایران شامل Y3، Y5، Y7 و Y9 نسخه های 2017 و 2018 هستند، البته گوشی های نسخه 2017 بسیار کمتر در بازار ایران یافت می شوند.سری Y هواوی؛ برترین ارزان قیمت های موجود در بازار

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

مقایسه آنر 7 سی و 7 ای؛ کدام گوشی هوشمند مقرون به صرفه تر است؟
4 دلیل برای اینکه گوشی هوشمند A6 Plus سامسونگ بخریم
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا