میت ۲۰ لایت ؛ میان رده ایی که سال آینده پرچم داران را به چالش می کشد

0
556

کلاسودا- هواوی میت ۲۰ لایت را مجهز به برترین سخت افزار می کند. هواوی قصد دارد تجربه ساخت و عرضه موفق میت ۱۰ لایت را تکرار کند از این رو این برند قدرتمند سعی دارد برترین امکانات یک میان رده را برای میت ۲۰ لایت فراهم کند. روز گذشته تصاویری منتشر شد که مشخص شد این تصاویر مربوط به پرطرفدار ترین میان رده هواوی در سال آینده خواهد بود. میت ۲۰ لایت با ظاهری یکپارچه و مناسب به زودی در مرحله ساخت و عرضه قرار خواهد گرفت.

با توجه به تصاویر منتشر شده این گوشی هوشمند صفحه نمایش ۶.۳ اینچی خواهد داشت و آن را می توان بزرگترین میان رده تاریخ این برند چینی دانست. با توجه به اخبار پیرامون شرکت هواوی، میت ۲۰ لایت از پردازنده کایرین ۷۱۰ استفاده خواهد کرد. پردازنده ایی که جایگزین کایرین ۶۵۹ خواهد بود و بدون شک رقیب سرسختی برای اسنپدراگون ۷۱۰ خواهد بود.

این گوشی هوشمند ۶.۳ اینچی از رزولوشن ۲۳۴۰ در ۱۰۸۰ بهره خواهد برد و نسبت تصویر ۱۹.۵ به ۹ را دارا است با توجه به این نسبت تصویر باید شاهد بردیگی صفحه نمایش در این گوشی هوشمند بسیار قدرتمند باشیم. با توه به این موضوع که میت ۱۰ لایت با اندروید ۷.۱ عرضه شد باید این انتظار را داشت که میت ۲۰ لایت از اندروید ۸.۱ بهره خواهد برد که همراه با رابط کاربری EMUI8.2 است.

اما این بار هواوی دست به کاری بزرگ زده است و قصد دارد از رم نرم افزاری ۶ گیگابایتی در کنار حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت استفاده کند . در بخش دوربین نیز حضور چهار لنز بسیار خوشحال کننده است و دوربین اصلی این گوشی هوشمند شامل لنز های ۲۰ و ۲ مگایپکسلی است و دوربین سلفی نیز این بار قوی تر ظاهر شده است و از لنز های ۲۴ مگاپیسکلی و ۲ مگاپیکسلی بهره خواهد برد با این وجود به نظر می رسد که برند های دیگر نیز بری رقابت با این میان رده حتما باید از لنز های دوگانه استفاده کنند و رم نرم افزاری ۴ گیگابیتی نیز حداقل رم برای گوشی های میان رده سال آینده خواهد بود.

با توجه به صفحه نمایش بزرگتر در مقایسه با نسخه قبلی به نظر می رسد هواوی قصد استفاده از یک باتری بزرگتر را دارد و باشد شاهد باتری ۳۶۵۰ میلی امپری برای این میان رده پرفروش باشیم. هواوی در انتها نیز یک خبر بسیار خوب را در اختیار کاربران قرار داده است و به نظر می رسد میت ۲۰ لایت با ۱۷۲ گرم وزن یکی در مقایسه با گوشی های صفحه نمایش بزرگ برند های دیگر بسیار مناسب خواهد بود و برای کاربران حس خوشایندی را القا می کند.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از