اخبار

نوکیا در بخش پشتیبانی نرم افزاری بهترین انتخاب خواهد بود

کالاسودا -

کالاسودا- نوکیا در بخش پشتیبانی  نرم افزاری را از تمام برند های مشهور جهان سبقت گرفت. امروز به صورت رسمی عنوان شد تمام گوشی های هوشمند نوکیا که تا کنون توسط کمپانی HMD Global ساخته شده است به روز رسانی اندروید P را دریافت می کنند.

معمولا دریافت به روز رسانی های متعدد برای گوشی های میان رده و گران قیمت اتفاق می افتد اما در سال اخیر مدیریان برند نوکیا که همواره تاکید خاصی بر رضایت مشتری داشته اند عنوان کردند که تمام گوشی های این برند به روز رسانی نرم افزاری دو سال آینده خود را دریافت و تا سه سال پشتیبانی امنیتی می شوند،خبری که تمام برند های قدرتمند ساخت گوشی های هوشمند را هدف قرار می دهد. نوکیا با این اتفاق نشان داد تنها به فکر فروش گوشی های ارزان قیمت نیست و در مبالغ پایین تر نیز مشتریان اهمیت بسیار زیادی دارد.

همچنین در این به روز رسانی ها باید شاهد تغییراتی در رابط کاربری این برند باشیم که به کاربران اجازه بهره مندی از امکانات بیشتری را فراهم میکند. این خبر برای کاربرانی که به دنبال گوشی های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل به روز اهمیت بسیاری دارد. نوکیا این روز ها تمرکز خود را بر روی این موضوع بنا کرده است زمانی که بیشتر به روز رسانی های برند سامسونگ به جای فراهم کردن امکانات بیشتر مشکلات فراوانی را برای کاربران ایجاد می کند. با تمام این شرایط به نظر می رسد نوکیا بتواند در میان گوشی های ارزان قیمت و میان رده در سال جاری فروش بسیار خوبی به دست آورد و بتواند مسیری که مدت ها پیش طی کرده بود و به برند اول تمام کاربران گوشی های دنیا تبدیل شده را دوباره در آن مسیر قدم بردارد.

نظر شما چیست آیا علاقه مند به استفاده از گوشی های هوشمند نوکیا هستید یا قکر می کنید این برند نمی تواند نیاز های شما را برآورده کند؟

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

مطالب مرتبط

برو بالا