هوش مصنوعی به کمک سرمایه گذاران می آید

0
475
هوش مصنوعی به کمک سرمایه گذاران می آید|کالاسودا

هوش مصنوعی به کمک سرمایه گذاران می آید|کالاسوداکالاسودا – هوش مصنوعی چگونگی توسعه استراتژی موفقیت آمیز سرمایه گذاران را تغییر خواهد داد.

تکنولوژی زندگی ما را به روشهای مختلفی تغییر داده است، وجود میلیونها گوشی هوشمند و ابزارهای الکترونیکی در کشورهای مختلف موید این مطلب است که با این تکنولوژی میتوان از گرفتن تاکسی یا بلیط کنسرت را با استفاده از این دستگاه انجام داد. این قضیه در زمینه هوش مصنوعی نیز صادق است و همچنان به پیشرفت خود ادامه میدهد و حتی صنایع و بیزینس ها را دستخوش تغییر خواهد کرد.

شرکت های بیمه و بانکها و شرکتهای سرمایه گذاری از هوش مصنوعی برای انجام وظایفی خودکار چون اعتبار سنجی و … بهره میبرند. سرمایه گذاری که میداند هوش مصنوعی چگونه میتواند چشم انداز سرمایه گذاری اش را تغییر شکل میدهد، میتواند بر روی این روش سرمایه گذاری کرده و از مزیتهای آن استفاده کند. بانکهای امریکایی تخمین زده اند که رباتیک جهانی و صنعت هوش مصنوعی تا سال 2020، 153 دلار رشد خواهد داشت که 70 دلار از رشد هوش مصنوعی در صنایع بدست خواهد آمد.

هوش مصنوعی قادر است با جمع اوری اطلاعات کاربران از پلتفرم شبکه های اجتماعی به رشد بهتر یک کسب و کار و هدفمند شدن ان کمک کند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها