هویت کاربر تخم مرغ اسرارآمیز اینستاگرام مشخص شد!

هویت کاربر تخم مرغ اسرارآمیز اینستاگرام مشخص شد!

به تازگی خبرهای جالبی در مورد اینستاگرام و جنجال های اخیر این شبکه اجتماعی منتشر شده که نشان می دهد بالاخره هویت کاربر تخم مرغ اسرارآمیز اینستاگرام مشخص شده است.

عکسی تازه در مورد تخم مرغ اسرارآمیز اینستاگرام

تخم مرغ اسرارآمیز اینستاگرام به تازگی در اینترنت غوغایی به پا کرده است و حالا هر روزه خبرهای جدیدتری در مورد آن منتشر می شود. این تخم مرغ در روز 18 ژانویه در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد که عکس با کیفیتی بود. حالا به نظر می رسد که عکسی جدید در مورد این تخم مرغ منتشر شده که دارای ترک هایی روی آن است. حالا این سوال برای فالوئرهای این تخم مرغ به وجود آمده که این ترک ها ادامه دار خواهد بود یا خیر.

هویت اصلی صاحب اکانت کاربری تخم مرغ اسرارآمیز

علاوه بر این موضوعات ، به نظر می رسد که کاربران بالاخره هویت اصلی صاحب اکانت کاربری این تخم مرغ اسرارآمیز را پیدا کرده اند. گفته می شود که صاحب این اکانت یکی از افراد مشهور اینستاگرامی یعنی Supreme Patty است. این هنرمند به تازگی عکس از خود در کنار پوستر این تخم مرغ منتشر کرده که می تواند اشاره به این موضوع باشد که وی صاحب اکانت است. این شخص همچنین عکس این تخم مرغ را هم روی دست خود تتو کرده است. شاید این تتو جز مسائلی باشد که ثابت کند این اکانت متعلق به همین شخص است.عکسی تازه در مورد تخم مرغ اسرارآمیز اینستاگرام

رکورد شکنی در توییتر ادامه خواهد یافت؟

این تخم مرغ در توییتر هم دیده شده است و قصد دارد در این شبکه اجتماعی نیز رکوردشکنی کند و بیشترین ریتوییت را دریافت کند. در حال حاضر این توییت به عدد 5.3 میلیون رسیده است. این توییت همچنین در تاریخ 19 ژانویه در توییتر منتشر شد و توانست در زمان توییت به عدد یک میلیون ریتوییت دست پیدا کند. عکس این تخم مرغ اسرارآمیز به نظر می رسد که به رکورد 49 میلیون لایک رسیده است.

دیدن شدن در یوتیوب

اخیرا خبر رسیده که یک سری از کاربران یوتیوب هم این تخم مرغ را به نمایش گذاشته است و می توانیم به بگوییم که این تخم مرغ اسرارآمیز در همه شبکه های اجتماعی دیده شده است. به نظر نمی رسد که داستان های این تخم مرغ تمام شدنی باشد و باید در آینده منتظر خبرهای بیشتری در مورد آن باشیم.

نظر شما در مورد این تخم مرغ اسرارآمیز اینستاگرام چیست؟ آیا شما هم جز افرادی هستید که اخبار آن را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید؟

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها