وان پلاس با اولین گوشی 5G خود در سال آینده قدرت نمایی می کند

وان پلاس با اولین گوشی 5G خود در سال آینده قدرت نمایی می کند

وان پلاس با اولین گوشی 5G خود در سال آینده قدرت نمایی می کندکالاسودا_ به تازگی خبرهای جذابی در مورد شرکت وان پلاس منتشر شده که نشان می دهد این شرکت قصد دارد اوایل سال آینده اولین گوشی 5G خود را به بازار عرضه کند.

خط تولید جدید وان پلاس در زمینه تولید اولین گوشی 5G

در ماه ژوئن گذشته ، مدیرعامل شرکت وان پلاس آقای پیت لاو اعلام کرد که با سرویس های مخابراتی آمریکایی صحبت هایی در زمینه عرضه اولین گوشی 5G در بازار در سال 2019 داشته است. در آن زمان همه فکر می کردند که گوشی OnePlus 7 گوشی مدنظر این شرکت باشد. اگرچه به تازگی خبری به گوش رسیده که اولین گوشی 5G این شرکت با طراحی جدید و خط تولید تازه به بازار عرضه خواهد شد. به بیان دیگر گوشی OnePlus 7 ، گوشی 5G تولیدی از سوی این شرکت نخواهد بود.

گوشی OnePlus 7 گوشی 5G وان پلاس نخواهد بود

اخباری اخیرا منتشر شده که به نظر می رسد که این شرکت توضیحات کاملی را در مورد اولین گوشی 5G منتشر کرده است. وقتی که گوشی OnePlus 7 قرار نیست نسل جدیدی از سرعت اینترنت را به کاربران عرضه کند ، ما باید منتظر خط تولید جدید از سری گوشی های شرکت وان پلاس در اوایل سال آینده باشیم. شکی نیست که این گوشی گرانقیمت خواهد بود. بعید نیست که اگر گوشی OnePlus 7 فروش خوبی داشته باشد ، وان پلاس نسخه OnePlus 7T را هم اوایل سال آینده به بازار عرضه کند. در همین بین احتمالا گوشی 5G جدید وان پلاس با نام و طراحی جدید به بازار عرضه خواهد شد.وان پلاس با اولین گوشی 5G خود در سال آینده قدرت نمایی می کند

رونمایی از اولین گوشی 5G از سوی شرکت وان پلاس

از زمانی که شرکت وان پلاس صحبت هایی در زمینه اولین گوشی 5G در اوایل سال 2019 داشته است ، می توانیم انتظار داشته باشیم که این شرکت اولین گوشی 5G خود را در مراسم MWC در بارسلونا رونمایی کند. تاریخ برگزاری این مراسم بین تاریخ 25 فوریه تا 28 فوریه است.

در چند ماه گذشته کمپانی مختلف دنیای تکنولوژی و تلفن همراه فعالیت های خود را در زمینه اینترنت 5G و عرضه اولین گوشی 5G آغاز کرده اند. هر شرکت تلاش می کند تا متفاوت از دیگری باشد و بتواند نگاه طرفداران و کاربران را به محصولات جدید خود جلب کند. شکی نیست که این گوشی ها قیمت بالایی خواهند داشت و برای همه گیر شدن این محصول زمان زیادی نیاز خواهد بود.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها