وان پلاس رقابت میان دوربین های موبایل را به سود خود تمام خواهد کرد

0
393


کالاسودا- پرچم دار جدید وان پلاس امسال تبلیغات و حاشیه های بسیاری داشته است. این برند چینی به سرعت قصد دارد مراحل پیشرفت را تنها با عرضه سالی یک یا دو مدل طی کند. با این وجود استفاده از برترین قطعات سخت افزاری باعث شده است که وان پلاس۶ در سراسر دنیا به سرعت شناخته شود. با وجود اینکه تنها سه روز دیگر وان پلاس جدید در شهر لندن رونمایی می شود امروز وان پلاس در اقدامی جالب دست به مقایسه دوربین گوشی خود و برترین گوشی های موبایل موجود در بازار زد.
با وجود اینکه وان پلاس۵ یکی از برترین گوشی های هوشمند از دید پردازنده و ظاهریکپارچه بود اما نتوانست در بخش دوربین موفقیت خاصی به دست آورد و در کنار بزرگانی مانند آیفون و سامسونگ قرار گیرد. با این وجود وان پلاس در سال جدید برای گوشی هوشمند خود یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی که گشودگی دیافراگم این لنز f/1.7 و دوربین دوم این دستگاه ۱۶ مگاپیکسلی که به نظر لنز تله فوتو است مجهز کرده است.

بخش تبلیغات وان پلاس ۶  تیزری را امروز در شبکه اجتماعی تویئتر منتشر کرده است و از کاربران خواسته است که تصاویر گرفته شده از کدام گوشی هوشمند است  و گوگل پیکسل۲ ،سامسونگ گلکسی اس ۹ و آیفون ایکس را در کنار وان پلاس ۶ قرار داده است و بدون شک قصد در نشان دادن قدرت بالای دوربین این گوشی هوشمند ارزان قیمت در مقایسه با پرچم داران دیگر است . گوشی های انتخاب شده در واقه در کنار هواوی پی ۲۰ برترین گوشی های موبایل در بخش دوربین عکاسی هستند. با این تیزر وان پلاس به نظر تا چند روز آینده در رتبه بسیار خوبی از وب سایت های بررسی و تحلیل دوربین های عکاسی قرار گیرد اما با تمام این شرایط باید تا ۱۶ می و رونمایی وان پلاس ۶ در لندن صبر کرد لازم به یاد آوری است این گوشی روز ۱۷ می نیز در هند و چین به صورت رسمی رونمایی خواهد شد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها