وبلاگ نویسی زنده راهی عالی برای کسب درآمد از سایت خبری شما

سازمان‌ها رسانه‌ای گرایش بسیار زیادی به سمت Liveblog/ وبلاگ نویسی زنده دارند و این ابزار را نه تنها برای گسترش محتوا و تعامل با خواننده، بلکه به عنوان راهی برای گسترش کسب‌وکار و درآمد خود در نظر می‌گیرند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از techtimes، در وبلاگ نویسی زنده شما می‌توانید همانند سایت‌های پخش زنده یک رویداد ورزشی، سیاسی و هنری را به صورت زنده پوشش داده و در مورد آن مطلبی را منتشر کنید. به‌طور مثال برخی از وبلاگ نویس های زنده سخنرانی‌های افراد مشهوری را به صورت زنده پوشش می‌دهند و از این راه مخاطبان بیشتری را جذب کرده و کسب درآمد می‌کنند.

Live Blog یک افزونه کاربردی وردپرس است که بسیار محبوب بوده و برای پوشش زنده رویداد در وردپرس استفاده می‌شود. با این افزونه شما می‌توانید وبلاگ نویسی زنده انجام دهید.

مزایای Live Blog

Live Blog نرم‌افزاری آسان برای وبلاگ نویسی است که در فضای ابری کار می‌کند و در عرض چند دقیقه قابل تنظیم است. ویژگی‌های پیشرفته آن باعث شد تا به یک بستر مناسب برای وبلاگ نویسی زنده تبدیل شود. کاربرانی که قصد وبلاگ نویسی زنده را دارد اصولاً از Live Blog استفاده می‌کنند تا به‌سرعت و به صورت زنده موضوعات مهم روز، انتخابات، مسابقات ورزشی و رویدادهای غیرمنتظره مانند آب‌وهوای شدید یا فاجعه طبیعی پوشش دهند.

به‌طور خلاصه، این یک ابزار خبری ایدئال با قابلیت‌های داستان پردازی درجه یک است. بلافاصله، تنظیم شده و درآمد اضافی برای سایت شما فراهم می‌کند.

تبلیغات در وبلاگ

یکی از بهترین ویژگی‌های Live Blog این است که از انواع مختلف تبلیغات پشتیبانی می‌کند؛ توانایی که او را از رقبا برتر متمایز کرده است.

تبلیغات بومی به راحتی در کل وبلاگ‌های مختلف ایجاد شده؛ بایگانی می‌شوند؛ در نهایت توانایی کاربر برای کنترل کامل تبلیغات، ویژگی اصلی این وبلاگ زنده است. ناشران می‌توانند نوع تبلیغات بسیار هدفمندی را که درآمدهای بالایی را به دنبال دارند به‌کارگیرند.

لینک‌های وابسته و بازاریابی

راه مهم دیگر برای درآمدزایی از وبلاگ نویسی زنده از طریق بازاریابی است. مثلاً Nettavisen، یک سایت خبری آنلاین نروژی با متوسط ​​روزانه 700000 مخاطب، یک وبلاگ زنده ایجاد کرد که در آن فروش بلک فرایدی را پشتیبانی می‌کرد.

این سایت تخمین می‌زند که تلاش‌های وبلاگ آن‌ها در Black Friday به‌طور چشمگیری باعث افزایش 43٪ مخاطبان کلی سایت در آخر هفته شده است. هر محصول موجود در این وبلاگ زنده حاوی کدهای تبلیغی یا پیوندهای وابسته برای ردیابی فروش است که در نهایت درصدی از فروش را دریافت خواهد کرد.

وبلاگ‌های زنده خود را بسازید و بفروشید

یکی دیگر از جنبه‌های وبلاگ زنده استفاده از Live Coverage Ecosystem است. در واقع این محیط همانند بازاری است که کاربران Live Blog در نشریات سراسر جهان می‌توانند، وبلاگ‌های را ایجاد کرده و بفروشند.

همان‌طور که مشاهده کردید؛ روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از سایت خبری شما وجود دارد. وبلاگ نویسی زنده یکی از این روش‌های کاربردی است که به راحتی می‌تواند مورداستفاده قرارگرفته و سودآوری کند.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها