اخبار

وب سایت رسمی اندروید با حالت اصلی خود بازگشت

کالاسودا -

کالاسودا- بخش تبلت که روز گذشته در وب سایت رسمی اندروید حذف شده به این صفحه اصلی این سایت برگشت. اتفاقی ناگهانی که شایعات بسیاری پیرامون این موضوع مطرح شد اما امروز خبری جالب تر منتشر شده که نشان می دهد حذف شدن این بخش یک اشتباه ساده توسط بخش پشتیبانی وب سایت بوده است.

روز گذشته این اتفاق باعث شد تا حس کنیم به دلیل اینکه گوگل در بخش ساخت تبلت عملکرد موفقی نداشته است این قسمت را از برنامه ها و وب سایت خود خارج کرده است اما امروز معاون ارشد بخش اندروید گوگل آقای Hiroshi LockheimerVerified بیان کرد این یک باگ در حین به روزرسانی وب سایت بوده است. حالا این بخش در کنار بخش های دیگر قرار دارد. این اظهار نظر وی در پاسخ به توییت یکی از کاربران است که علت را جویا شده بود.

با تمام این شرایط در سال های اخیر فروش تبت بسیار پایین تر از گوشی های هوشمند بوده است این موضوع دلایل مختلفی دارد که شیاد بزرگترین دلیل آن نیز ساخت گوشی های هوشمند با صفحه نمایش های بزرگ اما با پردازنده و دوربین های قدرتمند تر دانست و از طرفی نیز حمل و نقل آن ها بسیار ساده تر است در سال های اخیر نیز این حس وجود دارد که کمپانی ها باید به دنبال ساخت تبلت هایی قدرتمند تر از گوشی های هوشمند باشند تا بتوانند رونقی دوباره به این بازار ببخشند. با تمام این تفاسیر این خبر برای طرفداران تبلت به خصوص برند گوگل بسیار خوشایند خواهد بود.

در این میان یک نکته قابل توجه است اشتباه روز گذشته چه علتی داشت؟ اشتباه در وب سایت ، شیطنت مسئولان یک جلب توجه بخش تبلت این کمپانی برای ورود دوباره به بازار نظر شما چیست آیا در شرکتی با عظمت اینچنینی این اشتباه چه علتی داشته است؟یا یک سوال دیگر آیا این اتفاق عمدی نبود؟

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

مطالب مرتبط

برو بالا