ویندوز 11 آنقدر باگ دارد که مایکروسافت هم قادر به رفع آن‌ها نیست

مایکروسافت اعتراف می‌کند که مشکلات و باگ ویندوز 11 به قدری زیاد است که نمی‌توان آنها را رفع کرد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از  techradar،  این کمپانی پذیرفته که راه حلی برای برخی از مشکلات ویندوز 11 ندارد.

طبق گزارش  Neowin ، افرادی که از ویندوز 11 و ویندوز 10 استفاده می‌کنند، باگی را مشاهده کرده‌اند که مانع از اجرای استارت یا عملکرد منوی استارت، نوار جستجوی ویندوز و برخی از برنامه‌های پلتفرم جهانی ویندوز (UWP) می‌شود.

به نظر می‌رسد که این مشکلات با کلیدهای رجیستری آسیب دیده و داده‌های برنامه‌های مایکروسافت آفیس و با نرم افزار آفیس و همچنین ویندوز و Outlook، همزمان است.

باگ‌ها روی همهٔ سیستم‌های ویندوز 11 نیست.

در صفحه وب مایکروسافت اشاره شده که «برنامه‌های جستجوی ویندوز و پلتفرم جهانی ویندوز (UWP) ممکن است طبق انتظار کار نکنند و یا مشکلاتی در باز شدن داشته باشند» در به‌روزرسانی اخیر درست خواهند شد.

اما راه حل ناامید کننده است، زیرا مایکروسافت اعلام کرده برای “از بین بردن این مشکل، می‌توانید برنامه‌هایی را که با Windows، Microsoft Office، Microsoft Outlook یا Outlook Calendar ادغام می‌شوند، حذف کنید.”

درواقع مایکروسافت اعتراف کرده که این مشکل برای آن‌ها غیرقابل حل است و تنها راه برای جلوگیری از مشکل شروع به حذف برنامه‌ها است.

مایکروسافت ادعا می‌کند که در حال کار بر روی یک راه حل است.

سیستم‌عامل‌هایی مانند ویندوز 11 آنقدر پیچیده‌ای هستند که باید با ویژگی‌های سخت افزاری و نرم افزاری زیادی کار کنند؛ اما این موضوع هنوز ضعف مایکروسافت را توجیه نمی‌کند و اعتماد زیادی در مورد ویندوز 12  به ما نمی‌دهد، سیستم عاملی که گفته می‌شود شرکت در حال کار کردن بر روی آن است.

ما توصیه می‌کنیم مایکروسافت ابتدا روی اصلاح نسخه‌های فعلی ویندوز تمرکز داشته باشد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها