مایکروسافت عدم پشتیبانی از ویندوز ۷ با نوتیفیکیشن اطلاع رسانی می کند

مایکروسافت عدم پشتیبانی از ویندوز 7 با نوتیفیکیشن اطلاع رسانی می کند

مایکروسافت پیش از این تائید کرده بود که در تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۲۰ پشتیبانی از ویندوز ۷ را به پایان خواهد رساند. اکنون این شرکت قصد دارد تا اطلاعیه ها و نوتیفیکیشن های آن را زودتر از موعد برای کاربران ارسال کند و آنها را نسبت به این اتفاق قریب الوقوع اگاه سازد. ارسال این اعلان ها از ماه آینده برای کاربران سراسر دنیا آغاز خواهد شد تا آنهایی که در جریان اخبار تکنولوژی نیستند نیز بدانند که پشتیبانی از این ویندوز سال آینده به پایان خواهد رسید.

عدم پشتیبانی از این ویندوز به این معنی است که مایکروسافت دیگر به روز رسانی و پچ های امنیتی برای ویندوز ۷ و آفیس ۲۰۲۰ ارسال نخواهد کرد. توصیه می شود که کاربران به جای به ویندوز ۱۰ و آفیس ۳۶۵ ویندوز خود را ارتقا دهند. بدیهی است که پس از آن هیچ تضمینی برای امنیت این ویندوز ها وجود ندارد و شرکت با ارسال این نوتیفیکیشن ها در این خصوص به کاربران اخطار می دهد.

البته در نوتیفیکیشن ها به طور خاص به نصب ویندوز ۱۰ اشاره نخواهد شد  و شرکت تنها به ذکر تاریخ دقیق و لینک به وب سایت شرکت برای کسب جزئیات بیشتر بسنده خواهد کرد.  در سایت کاربران ترغیب به ارتقای ویندوزشان به ویندوز ۱۰ و یا خرید یک کامپیوتر مدرن تر می شوند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار