ویژگی جدید و جذاب اپلیکیشن یوتیوب برای کاربران iOS

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

به تازگی خبرهای جالبی در مورد برنامه یوتیوب منتشر شده که نشان می دهد این اپلیکیشن قصد دارد تا از ویژگی جدید و جذاب یوتیوب برای کاربران iOS پرده برداری کند.

رونمایی از ویژگی جدید و جذاب یوتیوب در iOS

خبری خوب برای کاربران iPhone ، همانطور که گفتیم اپلیکیشن یوتیوب در iOS قصد دارد از ویژگی جذابی رونمایی کند که می تواند برای شما کاربران جذاب و جالب توجه باشد. دیگر کاربران iOS می توانند به تغییر ویدئو با حالت جالب بپردازند. به نظر می رسد که یوتیوب قصد دارد از این ویژگی در هفته آینده پرده برداری کند. این ویژگی برای تمام کاربران iOS خواهد بود.

خصوصیات این ویژگی جدید

این حالت جدید برای رد کردن ویدئوها به صورت افقی خواهد بود و دیگر کاربران iOS می توانند به راحتی ویدئوهای بعدی یا قبلی را ببینند. یوتیوب همچنین اعلام کرده که وقتی کاربران بخواهند به ویدئوی بعدی بروند ، این ویدئو پیشنهادی خواهد بود و اگر کاربری بخواهد ویدئو قبلی را مشاهده کند تنها کافی است جهت برعکس را امتحان کند.

مزیت های این ویژگی جدید و جذاب

مهم نیست که چقدر به ویدئوهای قبلی و بعدی بروید ، ویدئویی که مشاهده می کردید از جایی آغاز خواهد شد که شما تا آن زمان را دیده بودید. هدف از این به روزرسانی دسترسی بیشتر کاربران به فضای یوتیوب بوده است.

زمان رونمایی از این ویژگی در سیستم عامل اندروید

متاسفانه این ویژگی فقط برای کاربران iOS به بازار عرضه خواهد شد و کمپانی یوتیوب هنوز صحبتی از این ویژگی برای کاربران اندروید انجام نداده است ولی احتمالا به زودی شاهد این افزونه در سیستم عامل گوگل یعنی اندروید نیز خواهیم بود.اظهارات مدیر تولید یوتیوب در مورد ارتقا اپلیکیشن یوتیوب

اظهارات مدیر تولید یوتیوب در مورد ارتقا اپلیکیشن یوتیوب

در یک ویدئو مدیر تیم تولید یوتیوب یعنی آقای دیوید شارون از داستانی جذاب تر در مورد این افزونه رونمایی می کند. گوگل در تلاش است تا میزان دیتا مصرفی در این بخش را کاهش دهد و به همین خاطر سه نوع متفاوت از کپشن را به کاربران خود پیشنهاد می کند: اتوماتیک ، آپلود شده توسط تولیدکننده محتوا ، میزان بازدید بالا. علاوه بر این الگوریتم گوگل می تواند به خوبی موارد مورد علاقه کاربر را تشخیص دهد و بر اساس همان علایق و سلایق ویدئو به کاربر پیشنهاد می کند.

ویژگی های اخیر اپلیکیشن یوتیوب

کمپانی یوتیوب طی ماه های اخیر تلاش کرده تا بهترین افزونه ها را به این برنامه اضافه کند. شاید بتوان گفت که ایده های یوتیوب برای ارتقا این برنامه افزایش یافته است و امکان دارد ما هر ماه شاهد یک سری تغییرات جدید در این برنامه باشیم. می توانیم بگوییم که ویترین این برنامه سیستم عامل اندروید و iOS محسوب می شود و باید که این کمپانی بهترین افزونه ها را به این اپلیکیشن اضافه کند. باید دید که در روزهای آینده چه اتفاقی برای این اپلیکیشن رخ خواهد داد.

نظر شما در مورد این ویژگی جدید و جذاب چیست؟ آیا به نظر شما این ویژگی می تواند برای کاربران کاربردی باشد؟

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها