برنامه پادکست گوگل وارد پلتفرم های iOS و دسکتاپ می شود

0
320
برنامه پادکست گوگل وارد پلتفرم های iOS و دسکتاپ می شود

کاربران اندرویدی از تابستان سال گذشته به برنامه پادکست گوگل یا google podcast دسترسی داشتند، اکنون گوگل این برنامه را برای کاربران iOS و دسکتاپ نیز عرضه کرده است تا آنها هنگام سرچ در این غول جستجو نیز بتوانند به پادکست ها گوش کنند.

برنامه پادکست گوگل چیست؟

اپلیکیشن google podcasts برنامه ای مخصوص پادکست است به تازگی توسط گوگل برای گوشی ها و دستگاه‌ های هوشمند آیفون و دسکتاپ نیز منتشر شده است. برنامه گوگل پادکست به کاربران این امکان را می‌ دهد تا به جستجو و دنبال کردن پادکست ‌های صوتی موردنظر و مورد علاقه خود در این پلتفرم بپردازند و از گوش دادن به فایل‌ های پادکست مورد علاقه خود لذت ببرند.گوگل می خواهد عناوین پادکستی خود را در اختیار تعداد جامعه بیشتری از مخاطبان بگذارد و به همین منظور این ویژگی را وارد پلتفرم های بیشتری کرده است.

سرچ پادکست و شنیدن همزمان

 از این پس در نسخه های دسکتاپی نیز هنگامی که این عبارت را جستجو می کنید، می توانید به طور همزمان به پادکست های گوگل نیز گوش فرا دهید. هنگامی که در قسمت جستجو نام پادکست یا پادکستی خاص را گوگل می کنید، لیست از پادکست های جدید و قدیم آن نمایش داده می شود که می توانید با کلیک روی آنها در لحظه به پادکست ها گوش کنید.برنامه پادکست گوگل چیست؟

همگام سازی با اکانت گوگل

شاید با رفتن به آدرس podcasts.google.com مستقیما وارد برنامه نشوید و به جای آن  لینک دانلود محصول در گوشی های هوشمند به شما داده شود. برای دسترسی به رابط کاربری نسخه دسکتاپ این برنامه می توانید یک قسمت از پادکست خاص را در گوگل جستجو و سپس انتخاب کنید. حساب کاربری گوگل پادکست به‌ طور مستقیم با حساب کاربری گوگل شما لینک شده و در ارتباط خواهد بود. بنابراین خوب است حالت ورود به سیستم گوگل را انتخاب کنید تا پادکست با دستگاه های شما همگام سازی شود و هنگامی که آن را بستید و مجددا باز کردید بتوانید ادامه آن را بشنوید.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از