اخبار

ویژگی پاسخ سریع به دستبند فیت بیت شارژ 3 اضافه شد

ویژگی پاسخ سریع به دستبند فیت بیت شارژ 3 اضافه شد

کالاسودا - ویژگی پاسخ سریع به دستبند فیت بیت شارژ 3 اضافه شدکالاسودا – شرکت فیت بیت جدیدترین گجت پوشیدنی خود به نام فیت بیت شارژ 3 را در ماه آگوست رونمایی کرد و اکنون برای خرید به صورت جهانی موجود شده است.

این دستبند هوشمند به عنوان جانشین فیت بیت شارژ 2 معرفی شده است که یک ردیاب تناسب اندام جدید دارای صفحه نمایش لمسی OLEd است که دارای تمام ویژگی های ساعت هوشمند، ویژگی های دستبند سلامت و تناسب اندام و … است. این دستبند یکی از محصولات پرطرفدار فیت بیت است که در بازارهای جهانی نیز با فروش خوبی روبرو شده است. اکنون ویژگی پاسخ سریع در فیت بیت شارژ 3 ارائه شده است.

پاسخ سریع در فیت بیت شارژ 3

اکنون این ساعت ویژگی های جدیدی به دست آورده است که با کمک آن شما قادر به دریافت اعلان برنامه از طریق گوشی هوشمند از شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اوبر و … هستید و می توانید پاسخ سریع به این اعلان ها را با گزینه Quick Reply در متن پیام ارسال کنید. این پاسخ های سریع به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند 5 پاسخ از پیش تعیین شده را شامل 60 کاراکتر است برای دوستان خود ارسال کنند.

ویژگی پاسخ سریع به دستبند فیت بیت شارژ 3 اضافه شد

این ویژگی به درد کاربران آیفون نیز می خورد که دارای اکوسیستم امنیتی و بسته ای است و کاربران تنها قادر به مشاهده پیام های متنی هستند اما قادر به ارسال پاسخ نیستند. به طور کلی فیت بیت شارژ 3 سازگار با دستگاه های اندروید و ios است. این قابلیت به زودی برای ویندوز نیز به وجود می آید و هم اکنون می توانید تماس ها را مستقیما از خود دستگاه نیز قبول یا رد کنید.

اپلیکیشن های محبوب دیگر

فیت بیت همچنین تعدادی از اپلیکیشن های محبوب برندهای دیگر را نیز به دستگاه خود اضافه خواهد کرد. این شرکت دقیقا بر روی چیزی که قول آن را داده بود وفادار مانده است. در گذشته نیز برنامه شرکت هایی مانند استارباکس و Hue و … را روی ساعت های هوشمند دیده ایم. دستبند فیت بیت شارژ 3 شامل برنامه های داخلی دیگری مانند آلارم های هشدار دهنده، تایمر و آب و هواست. در این به روز رسانی جدید برنامه های دیگری مانند  Fitbit Leaderboard و  Calendarنیز موجود شده است. اکنون می توانید به همه نوتیفیکیشن ها تنها با کشیدن انگشت خود روی صفحه نمایش دسترسی پیدا کنید.

اگر دارای دستبند فیت بیت شارژ 3 ( که در حال حاضر برای خرید در دسترس است هستید)، تراشه داخلی ساخته شده NFC این ساعت به شما این امکان را می دهد که با استفاده از Fitbit pay بدوه پرداخت هزینه تماس بگیرید.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا  در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

مطالب مرتبط

برو بالا