پاوربانک هواوی؛ این برند چینی سال 2019 را با قدرت آغاز می کند

پاوربانک هواوی

پاوربانک هواوی به زودی شگفتی های این برند را تکمیل می کند. هواوی در سال جاری تمرکز خاصی روی عرضه گوشی های هوشمند خود با فناوری شارژ سریع و فوق سریع قرار داده است. حال به نظر می رسد این کمپانی قصد دارد پس از اعمال این قابلیت روی گوشی های خود، پاوربانک هواوی را با این ویژگی روانه بازار فروش کند.

در سال های اخیر پاوربانک در کنار لوازمی قرار گرفته است که کاربران گوشی های هوشمند همواره آن را در کنار خود می بینند. این محصول در سال های اخیر توانست فروش بسیار خوبی را به دست آورد و به عنوان یکی از لوازم های جانبی سودده برای کمپانی ها و یک وسیله ضروری برای کاربران تلقی شود.

پاوربانک هواوی

پاوربانک هواوی از چه محصولاتی پشتیبانی می کند؟

در سال جاری هواوی برخی گوشی های خود را با فناوری سوپرشارژ روانه بازار فروش کرد که از شارژر 40 واتی بهره می برد. این فناوری در روزهای اخیر شگفتی خاصی را برای هواوی رقم زده است. در حال حاضر گوشی های هوشمند میت 20 پرو و آنر مجیک 2 از این قابلیت پشتیبانی می کنند. حال باید انتظار عرضه پاوربانک هواوی با پشتیبانی از این محصول را داشته باشیم.

پاوربانک هواوی با پشتیبانی از این قابلیت، شرایط خیره کننده ای را برای کاربران گوشی های یاد شده ایجاد می کند. این پاوربانک که خروجی 40 واتی دارد، در سایر موبایل های این برند که از فناوری شارژ سریع 22.5 واتی پشتیبانی می کنند نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت و می تواند گوشی های هوشمند را پشتیبانی کند.

این پاوربانک می تواند در کمتر از 30 دقیقه حدود 70درصد گوشی هوشمند را شارژ کند که یک موفقیت بسیار عالی برای این شرکت محسوب می شود؛ به عبارتی تصور چنین سرعتی برای یک پاوربانک بسیار عالی خواهد بود.

این کمپانی چینی هنوز زمان عرضه پاوربانک هواوی را به صورت رسمی اعلام نکرده است اما به نظر این محصول در روز رونمایی از گوشی های پرچمدار هواوی در سال 2019 نیز به صورت رسمی معرفی شود. هواوی در سال های اخیر پاوربانک های خوبی را روانه بازار فروش کرده است که اگر تعداد این محصولات افزایش پیدا کند، بدون شک باید شاهد فروش بسیار خوبی از این محصول در فروشگاه های هواوی باشیم.

در حال حاضر برند شیائومی عنوان پرفروش ترین برند لوازم جانبی موبایل را به همراه دارد و باید دید آیا هواوی می تواند در سال 2019 به رقیبی جدی تر برای این برند چینی پرطرفدار تبدیل شود یا خیر.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها