بررسی پاوربانک Solove شیائومی ؛ محصول خاص با کاربردی جذاب

0
149
بررسی پاوربانک Solove شیائومی ؛ محصول خاص با کاربردی جذاب

پاوربانک Solove شیائومی را می توان یکی از جذاب ترین محصولات چند ماه اخیر شیائومی در نظر گرفت. این پاور بانک بسیار کوچک و قابل حمل شرایطی را برای کاربران ایجاد می کند که در این موارد می توان بدون به طور همزمان سه دستگاه را در کنار یکدیگر شارز کرد.

پاوربانک Solove شیائومی همانطور که بیان شد ابعاد مناسبی دارد، دارای ابعاد ۹۰ میلی‌متر در ۲۶ میلی‌متر در ۸۰ میلی‌متر و وزن ۲۳۴ گرم برای یک پاوربانک 10000 میلی آمپری بسیار مناسب خواهد بود. ظاهر این محصول نیز بسیار زیبا است و تا حدودی از یک پارچه پوشیده شده است.

در پاوربانک Solove شیائومی و در بخش دیوارهای جانبی دو ورودی USB قرار دارد: یک USB-A و دیگری میکرو USB. در کنار این دو پورت جنس این پاوربانک به کمک شما می آید و شرایط را برای شارژ القایی فراهم می‌کند. در نتیجه در شرایط بحرانی، می‌توان سه دستگاه را به طور همزمان شارژ کرد؛ دو دستگاه را از طریق سیم و یک دستگاه را از طریق شارژ بی‌سیم Qi که بسیاری از گوشی های این برند از آن پشتیبانی می کنند.  پورت های USB نیز می توانند برای گوشی های هوشمند دیگر مورد استفاده قرار گیرند.

این محصول شیائومی به نظر برای افرادی که زیاد مسافرت می کنند بسیار ضروری است و شیائومی نیز این محصول را با قیمتی مناسب در اختیار آن ها قرار می دهد. پاوربانک Solove شیائومی قیمتی در حدود 15 دلار دارد و به تازگی فروش خود را آغاز کرده است. این محصول در رنگ های خاکستری و مشکی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از