آموزش پاک کردن اکانت کنسول بازی پلی استیشن 4

آموزش پاک کردن اکانت کنسول بازی پلی استیشن 4

کنسول بازی پلی استیشن 4 را می توان جذاب ترین کنسول بازی تاریخ در نظر گرفت. این کنسول علاوه بر ویژگی های سخت افزاری قدرتمند رابط کاربری بسیار خوبی دارد. در این بخش قصد داریم به آموزش پاک کردن اکانت کنسول بازی پلی استیشن 4 بپردازیم.

رابط کاربری این کنسول به خوبی می تواند تمام نیاز های کاربران را برطرف کند. برای پاک کردن اکانت کنسول بازی پلی استیشن 4 روش بسیار ساده ای وجود دارد که به شرح زیر است.

پاک کردن اکانت کنسول بازی پلی استیشن 4 چگونه است؟

در مرحله اول وارد تنظیمات کنسول بازی شوید و سپس وارد منوی Login Settings شوید. در این بخش گزینه های مختلفی وجود دارد. و گزینه User Management را انتخاب می کنیم. گزینه پاک کردن کاربران در این بخش وجود دارد و با وارد شدن در این بخش می توانیم کاربرانی که قصد پاک کردن اکانت آن ها روی کنسول بازی خود را داریم انتخاب کرده و سپس حذف کنیم. پس از انتخاب حذف اکانت گزینه Yes را انتخاب می کنیم تا اکانت به صورت کلی پاک شود.

در این میان باید به دو نکته توجه داشته باشید موضوع اول بررسی این موضوع است که اکانت شما روی کنسول بازی پلی استیشن حذف می شود و اکانت شما روی شبکه پلی استیشن حذف نمی شود و می توان دوباره از آن ها استفاده کرد.

موضوع دیگری که در مورد پاک کردن اکانت کنسول بازی پلی استیشن 4 است. که تمام اطلاعات کاربران از جمله فایل‌های سیو، عکس‌ها و فیلم‌هایش نیز پاک می شود.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها