چطور یک صفحه را از فایلهای PDF پاک کنم؟

0
247

فرض کنید که فایل PDF ای دارید که می خواهید تعدادی از صفحات را از آن پاک کنید. فایلهای PDF از دید بسیاری قابل تغییر نیستند، اما می توانید تغییراتی مانند افزایش و کاهش صفحات را با کمک نرم افزار انجام دهید.

ادوبی آکروبات یک اپلیکیشن تخصصی برای باز کردن فایل‌های PDF در گوشی دارد که امکانات خوبی در اختیار شما می‌گذارد تا راحت و روان از این فرمت فایل‌ های متنی استفاده کنید. از جمله امکاناتی که این برنامه به شما می دهد نت گذاری روی متن است. شما با این برنامه می‌توانید به راحتی فایل‌ های پرحجم را باز کنید و ابزار هایی برای نت‌ گذاری روی متن داشته باشید و یا امکان امضا کردن آن را دارید؛ این قابلیت به خصوص برای اسناد اداری و فایل‌ های مرتبط با کسب و کارتان حسابی به درد می ‌خورد.

اما نرم افزارهای زیاد دیگری نیز برای ویرایش و حذف کردن فایل  وجود دارند که یکی از آنها CutePDF است. برای این کار راهنمای زیر را مطالعه کنید.

نرم افزار CutePDF را دانلود کنید

  • این نرم افزار کاملا رایگان بوده و به شما امکان می دهد که فایل های PDF را با کمک آن ویرایش کنید. این نرم افزار را نصب کرده و فایل converter آن را نیز نصب کنید. پس از نصب فایل PDF ای که می خواهید ویرایش کنید را باز کنید.
  • در این قسمت از بخش File قسمت Print را انتخاب کنید.
  • سپس روی قسمت CutePDF Writer کلیک کنید.
  • در بخشی به نام Range باید صفحه هایی که می خواهید را انتخاب کنید. برای مثال اگر صفحه شما دارای 8 صفحه است و قصد دارید صفحه ۶ را پاک کنید. پس به صورت عکس در قسمت رنج اعداد ۱-۵ و 8 را وارد کنید.
  • در آخر گزینه پرینت را بزنید و فایل در قسمت Documents folder ذخیره خواهد شد.

به این ترتیب می توانید به راحتی فایل های خود را ویرایش کرده و صفحه ای که می خواهید را از آن خارج کنید.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها