پایان اینستاگرام با دستکاری‌های مداوم

اینستاگرام

تغییرات به وجود آمده در اینستاگرام باعث شده تا اینفلوئنسرها برای ماندن در فید دیگران، به جای عکس به ویدئو روی بیاورند. آدام موسری در این باره اظهار کرد که این الگوریتم جدید اینستاگرام خوب نیست اما تغییر نخواهد کرد.

به گزارش کالاسودا و به نقل ازtheverge ، اینفلوئنسرهای معروفتر از جمله  کارداشیانها نیز از این تغییرات  ناراحت هستند.

در Instagram دو اتفاق بزرگ در سال 2016 رخ داد. اول، تغییراتی در فید و قابلیت الگوریتمی بود. دومین تغییر تقلید از اسنپ چت و قابلیت استوری بود.

سپس قابلیت های ویدیویی IGTVوارد عمل شد. همه این ویژگی‌ها باعث شد تا رسالت اینستاگرام به عنوان شبکه‎‌ای برای اشتراک گذاری عکس به مکانی برای انتشار ویدیو تبدیل شود.

به مرور این دستکاری ها در Instagram باعث شد که تنها پست ها و استوری های خاصی را مشاهده کنید.

علاوه بر این بخش دیگری به نام اکسپلورر نیز وجود دارد؛ در این بخش شما یک سری ویدئو از افرادی که آنها را فالو نکرده اید مشاهده می‌کنید.

و این دلیل تنفر از اینستاگرام است. چون پست های غریبه ها را به شما نشان می‌دهد؛ اما پشت و استوری برخی از دوستان تان را از شما مخفی می کند.

در این میان کارداشیان ها هم از عملکرد جدید Instagram راضی نیستند. به همین دلیل، رئیس این پلتفرم، آدام موسری، در این باره پاسخ داد.

موسری که شبیه یک والدین خسته به نظر می رسد، پذیرفت که فید جدید اینستاگرام بد است و  در ادامه گفت این شرایط بهتر نمی شود. اینستاگرام دیگر به عکس ها اهمیت نمی‌دهد.

به گفته موسری، کاربران اینستاگرام در حال روی آوردن به ویدیو هستند.

به همین دلیل افرادی که از اینستاگرام به عنوان راهی برای کسب درآمد استفاده می کنند، مجبور هستند ویدیوهای بیشتری را برای ماندن در فید ارسال کنند.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها