پتنت جدید اپل برای آیفون 2021 بدون پورت لایتنینگ؟

0
772

ماه ها شایعه شده است که اپل احتمالا در آیفون 2021 درگاه لاتنینگ را کنار خواهد گذاشت رو پتنت جدید اپل که به تازگی نشان داده شده است، به ما نشان میدهد که این موضوع می تواند حقیقت داشته باشد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از Mashable، این پتنت برای نخستین بار توسط اپل اینسایدر کشف شد و به عنوان یک وسیله الکترونیکی با محافظ شیشه ای شناخته شده است.

اگر این مسئله برای شما مبهم است، در ادامه چنین توضیح داده می شود: یک دستگاه الکترونیکی شامل یک محافظ شیشه ای شش طرفه است که حجم داخلی را تعریف می کند و شامل یک عضو شیشه ای اولیه و یک عضو شیشه ثانویه است.

اپل ثبت اختراع خود را در تاریخ 15 آگوست 2019 انجام داد و روز 5 شنبه توسط دفتر ثبت اختراع منتشر شد. اولین گزارش های موثق در مورد این پتنت در تاریخ دسامبر 2019 توسط تحلیلگر مشهور اپل یعنی مینگ چی کوو ارائه شده است. سپس تصویری در این خصوص نشان داده شده است.

بدیهی است نکته ای که در اینجا وجود دارد، عدم وجود پورت لایتنینگ است. اما اتفاقا دیگری نیز روی این پورت افتاده است، برای مثال هیچ نوع دکمه ای روی آن وجود ندارد و به نظر می رسد که دکمه های صدا به نقل از اپل اینسایدر لمسی هستند، زیرا این گوشی دارای صفحه نمایش آبشاری است و صفحه روی لبه ها کشیده می شود.

با این توصیفات انتظار آیفون جدید با شارژ بی سیم را می توان داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از