اپل پتنت صفحه نمایش قابل انعطاف خود را ثبت کرد

اپل پتنت صفحه نمایش قابل انعطاف خود را ثبت کرد

اپل پتنت برای صفحه نمایش قابل انعطاف خود که می تواند در اپل و سایر دستگاه ها استفاده شود را به دست آورد.

این پتنت توسط که اداره ثبت اختراعات و علامت تجاری ایالات متحده روز سه شنبه به ثبت رسید، یک دستگاه الکترونیکی با صفحه نمایش و پوشش انعطاف پذیر یا قابل انعطاف را توصیف می کند. شرکت هایی مانند اپل اغلب ایده هایی را ارائه می دهند که هرگز به نتیجه نرسیده اند و ممکن است پتنتی که این شرکت ارائه داده است نیز هیچ گاه به مرحله اجرا نرسد و لزوما هر چیزی که در این اداره ثبت می شود عملی نمی شود. اپل آخرین تولید کننده حاضر در فهرست ادارات بود و بر اساس پیش ‌بینی‌ ها آیفون تاشو این شرکت تا 6 ماهه دوم سال آینده ارائه نمی ‌شد.

پتنت منتسب به اپل

در حالی‌که تاکنون چندین طرح مفهومی از آیفون تاشوی اپل منتشر شده است؛ اما انتشار تصاویر یک پتنت منتسب به اپل طی هفته جاری احتمالا دید بهتری از تصورات ذهنی این کمپانی در اختیار ما قرار می‌ دهد. این پتنت دستگاهی تا شونده به سمت داخل با ظاهری مشابه گوشی تاشوی سامسونگ گلکسی فولد را نمایش می‌دهد. این دستگاه با گوشی تاشونده به خارج هواوی میت X و موتورولا RAZR (2019)  با قابلیت تاشوندگی عمودی متفاوت خواهد بود.اپل پتنت برای صفحه نمایش قابل انعطاف خود که می تواند در اپل و سایر دستگاه ها استفاده شود را به دست آورد.

شایعه ساخت گوشی هوشمند تاشو

دنیا آیویس، تحلیلگر در شرکت Wedbush Securities می گوید: گوشی های تاشو و 5G نسل بعدی گوشی های هوشمند در سال های آینده هستند. او در این رابطه به CNN گفت: اپل سال ها با شایعه ساخت گوشی هوشمند تاشو درگیر بوده است و اکنون با این پتنت یک گام به ساخت آنها نزدیک شده است.

در گذشته اپل حق اختراع محصولات دیگری مانند صفحه نمایش انعطاف پذیر با حسگرهای لمسی که مانند یک کتاب باز و بسته می شوند و همچنین یک آیفون قابل انعطاف که بتواند به لباس متصل شود را نیز ثبت کرده بود.اپل پتنت شایعه ساخت گوشی هوشمند تاشو

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها