پرفروش ترین گوشی سال 2018 متعلق به چه برندی است؟

پرفروش ترین گوشی سال 2018 متعلق به چه برندی است؟

در سال 2017، اپل گوشی آیفون ایکس را معرفی کرد و  سال بعد نیز طراحی های مجدد  آن با مدل های دیگر را ارائه کرد.

همچنین این اولین بار بود که مدل پایه آیفون قیمت 1000 دلاری و بالاتر را ارائه کرد. شاید فکر کنید که این برچسب قیمتی موجود شد که مشتریان از خرید این گوشی صرف نظر کنند؛ اما واقعا این طور نبود. با  رونمایی از آیفون ایکس در سال ۲۰۱۷، این گوشی به عنوان یکی از گران ترین آیفون ها تا به امروز معرفی شده است که قیمت پایه آن  از ۹۹۹ دلار شروع میشد. مدل های ۲۵۶ گیگابایت نیز ۱۱۰۰ دلار قیمت دارند.

پر فروش ترین گوشی

با توجه به آخرین آماری که از موسسه Counterpoint منتشر شده است پر فروش ترین گوشی سال 2018 گوشی آیفون ایکس بوده است. بر اساس این گزارش تمام گوشی های آیفون ایکس در سال 2018 به فروش رفته است و به نظر می رسد که این گوشی موفق ترین دستگاه هوشمند اپل در سال های کنونی باشد.از مشخصات این گوشی می توان به صفحه نمایش 5.8 اینچی و 3 گیگابایت رم و حافظه داخلی 256 اشاره کرد.

تداوم رکورد درآمد

 بعضی گمان می کردند که آیفون های بعدی با قیمت پایین تری نسبت به این گوشی به بازار خواهد آمد، اما حقیقت این است که اپل نیاز به فروش زیاد این گوشی در قیمت پایین تر برای تداوم رکوردهای درامدی و برتر بودن در رقابت نداشت. کاهش در فروش در این مورد خاص تصویری بزرگتر در ذهن ما ایجاد می کند: و این اینکه اپل قصد دارد به فروش بزرگتری از طریق نرم افزار و دیگر خدماتش همانند ساعت های هوشمند اپل، ایرپادها، اپل موزیک، هوم پاد، آی کلود و … که تنها با آیفون کار می کند برسد.

بدین ترتیب کسی که خواهان استفاده از این خدمات باشد در وهله اول باید یک آیفون خریداری کند که این خود یعنی فروش بیشتر آیفون. استراتژی بلندمدت اپل، آیفونهای بیشتری را به فروش نرسانده است، بلکه کاربران را به اکوسیستم در حال رشد خود متصل می کند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها