پروژه جدید مدیریت پسورد اپل

اپل در راستای کمک به توسعه دهندگان رمزهای عبور قوی برای کاربرانش، از پروژه منبع باز جدیدی به نام Password Manager Resources رونمایی کرده است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از gadgetsnow، این شرکت در بیانیه‌ای در روز جمعه اعلام کرد که این پروژه در قلب سیستم میزبان وبِ منبع باز GitHub وجود دارد و به توسعه دهندگان رمز عبور کمک می‌کند تا برای ایجاد پسوردهای قوی با وب سایت‌های محبوب سازگارتر باشند.

پروژه منبع باز Password Manager Resources،  به برنامه نویسان اجازه می‌دهد تا الزامات خاص وب سایت را که توسط مدیریت رمز عبور iCloud Keychain به کار گرفته می‌شود، برای ایجاد رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد، ایجاد کنند.

این پروژه همچنین شامل مجموعه وب سایتهای شناخته شده برای به اشتراک گذاشتن یک سیستم ورود و لینک به صفحات وب سایتها است که در آن کاربران رمز ورود و سایر موارد را تغییر می‌دهند.

اپل در حال جمع آوری داده‌ها در مورد قوانین رمز عبور در سایت‌های خاص است و به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا این داده‌ها را در برنامه‌های خود ادغام نمایند. اپل همچنین توسعه دهندگان را ترغیب می‌کند تا داده‌ها و منابع دیگر پروژه را در برنامه‌های خود قرار دهند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها