ال جی از ویدئو پروژکتور 4K CineBeam جدید خود رونمایی کرد

0
9
ال جی از ویدئو پروژکتور 4K CineBeam جدید خود رونمایی کرد

بسیاری از ما از داشتن یک تلویزیون عظیم در خانه های خود محروم هستیم و شاید قیمت تلویزیون هایی با این اندازه می تواند کمی خارج از توان مالی ما باشد. , همچنین مسئله کمبود جا و فضا نیز وجود دارد. به این ترتیب لزوماً فضای کافی در خانه های ما برای یک صفحه نمایش بزرگ وجود نخواهد داشت. این همان جایی است که پروژکتورها می توانند مفید باشند.

این امر به این دلیل است که پروژکتورها می توانند صفحات مختلفی را نمایش دهند ، به این معنی که باید بتوانید اندازه دیواری متناسب با نیازهای خود پیدا کنید. اگر ایده استفاده از پروژکتور را دوست دارید ، شاید این خبر به مذاق تان خوش بیاید که ال جی از جدیدترین پروژکتورهای ویدئویی CineBeam 4K خود رونمایی کرد  که یکی از آنها شامل یک مدل short throw و دیگری پروژکتور LED است.

پروژکتور Short throw چیست؟

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، پروژکتور short throw به این معنی است که به جای روش های سنتی تر نصب پروژکتور روی سقف ، به معنای واقعی کلمه تقریبا در مقابل دیواری قرار گیرد که در آن قادر به نمایش اندازه صفحه 90 اینچ یا بالای 120 اینچی در بالای دیوار است که دورتر قرار گرفته است.

پروژکتور Short throw چیست؟

ویژگی های جذاب این پروژکتورها

پروژکتور قبلی این برند نیز دارای ویژگی های جذابی بود که انتظار می رود به این نسخه نیز منتقل شده باشد. این پروژکتور همچنین دارای کنترل صدا با هوش مصنوعی است، با ارائه پشتیبانی از دو راه حل، دستیارصوتی گوگل و هوش مصنوعی  LG ThinQ AI، شما می توانید از طریق دستورات صوتی یا با استفاده از Magic Remote الجی آن را کنترل کنید. با توجه به کیفیت تصویر، LG یک محدوده دینامیکی بالا برای پوشش عمیق تر تصویر و برجسته تر کردن آن شبیه به تصویر واقعی، و همچنین تولید رنگ های بهتر به لطف لیزر سه کاناله برای هر RGB بهره برده است.

ویژگی های جذاب این پروژکتورها

پروژکتورهای مدرن امروزی ال جی

به گفته جانگ ایک هوان ، رئیس بخش مشاغل فناوری اطلاعات ال جی ، “پروژکتورهای جدید با کیفیت 4K ما  به اندازه کافی همه کاره هستند تا در خانه یا محل کار به اندازه یکسان عملکرد خوبی داشته باشند. ال جی با داشتن نوآوری های جدید که کیفیت تصویر و راحتی کاربر را به یک سطح کاملاً جدید ارتقا می بخشد، در حال تعریف مجدد و مدرن کردن محصول پروژکتور است و همچنان به فراتر رفتن از مرزهای ممکن ادامه می دهد”.

پروژکتورهای مدرن امروزی ال جی

پروژکتورهای ال جی در نمایشگاه ایفا 2019 رونمایی می شوند اما هنوز در مورد قیمتگذاری و یا موجود شدن آن در بازارهای جهانی جزئیاتی وجود ندارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از