پرچمداران سامسونگ با باتری های شگفت انگیز روانه بازار فروش می شوند

پرچمداران سامسونگ با باتری های شگفت انگیز روانه بازار فروش می شوند

حجم باتری پرچمداران سامسونگ مشخص شد. پرچمداران سامسونگ به زودی جهان را شگفت زده می کنند و باید منتظر قابلیت های جدید این گوشی های هوشمند باشیم. روز گذشته ظرفیت باتری این گوشی های هوشمند مشخص شد که در این مطلب قصد داریم به بررسی آنها بپردازیم.
پرچمداران سامسونگ بر اساس اخبار موجود در سه نسخه روانه بازار فروش می شوند. این گوشی های هوشمند، صفحه نمایش های 5.8 اینچی، ،6.1 اینچی و 6.4 اینچی دارند و سامسونگ قصد دارد با این صفحه نمایش ها رقابت با کمپانی اپل را داغ تر از همیشه دنبال کند. سامسونگ به خوبی این موضوع را می داند که اگر یکی از پرچمدارانش فروش خوبی را تجربه نکند، کمپانی هواوی به خوبی از این فرصت استفاده کرده و فاصله میان این دو برند را کم می کند، از این رو به نظر می رسد تمام پرچمداران سامسونگ با قابلیت های منحصر به فردی روانه بازار شوند. یکی از این ویژگی ها باتری است که به نظر می رسد سامسونگ در این بخش موفق عمل کرده است.

گوشی هوشمند گلکسی اس 10 لایت؛ ارزان ترین پرچمدار سامسونگ

کمپانی سامسونگ قصد دارد از سال جاری نسخه لایت پرچمداران خود را روانه بازار فروش کند. سامسونگ آخرین بار نسخه ارزان قیمت پرچمداران خود را با پسوند مینی روانه بازار کرد و حدود سه سال پیش فروش نسبتا خوبی را کسب کرد. با این وجود سامسونگ قصد دارد نسخه لایت را با ویژگی های بسیار مناسب در اختیار کاربران قرار دهد. این گوشی هوشمند از یک باتری 3100 میلی آمپری بهره خواهد برد.

گوشی هوشمند گلکسی اس 10 لایت ، ارزان ترین پرچمدار سامسونگ

گلکسی اس 10 سامسونگ؛ رقیبی جدی برای نسخه عادی پرچمدار هواوی

گوشی هوشمند گلکسی اس 10 سامسونگ از یک باتری 3500 میلی آمپری و پردازنده هشت میلی متری بهره خواهد برد که در کنار صفحه نمایش 6.1 اینچی به نظر شرایط خوبی را برای کاربران ایجاد خواهد کرد. با عرضه نسخه قبلی پرچمدار این برند که صفحه نمایش 5.8 اینچی و پردازنده 10 نانومتری داشت، به نظر می رسد شرایط بسیار بهتری برای کاربران ایجاد شده است.

گلکسی اس 10 سامسونگ ، رقیبی جدی برای نسخه عادی پرچمدار هواوی

گوشی موبایل گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ؛ قدرتنمایی این برند کره ای در سال 2019

گران ترین گوشی هوشمند سامسونگ صفحه نمایش 6.4 اینچی دارد. این گوشی هوشمند نیز از یک باتری 4000 میلی آمپری بهره می برد. نسخه قبلی این گوشی هوشمند صفحه نمایش 6.2 اینچی داشت. گوشی موبایل گلکسی اس 9 پلاس که فروش بسیار خوبی را در بازار جهانی تجربه کرد نیز دارای یک باتری 3500 میلی آمپری بوده است.
به طور کلی نسخه لایت این گوشی هوشمند را می توان تنها پرچمداری در نظر گرفت که حدس زدن در مورد آن بسیار سخت است و بر اساس مقایسه باتری پرچمداران سامسونگ با نسخه سال گذشته، به خوبی می توان این موضوع را درک کرد که سامسونگ پیشرفت بسیار خوبی در زمینه باتری گوشی موبایل خود داشته است.

گوشی موبایل گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ ؛ قدرتنمایی این برند کره ایی در سال 2019

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها