پرچمداران هوآوی به زودی کاربران را شگفت زده می کنند

پرچمداران هوآوی به زودی کاربران را شگفت زده می کنند

پرچمداران هوآوی به زودی کاربران را شگفت زده می کنندکالاسودا- پرچمداران هوآوی در نسخه های مختلفی روانه بازار فروش می شوند. این پرچمداران جدید هوآوی به نوعی قصد تاریخ سازی دارند و هوآوی قصد دارد اولین گوشی هوشمند اندرویدی مجهز به پردازنده هفت نانومتری را به نام خود ثبت کند. در این میان باید منتظر عرضه این گوشی هوشمند برای رقابت با برند های قدرتمند دنیای موبایل باشیم.

همانطور که بیان شد پرچمداران هوآوی در نسخه های مختلفی از نظر حافظه داخلی و رم نرم افزاری عرضه می شود. این گوشی های هوشمند در بخش حافظه داخلی و رم نرم افزاری خاص نخواهد بود و رویه ساخت آن را با هم مرور می کنیم.

گوشی هوشمند میت 20 با کد HMA-A00

این گوشی هوشمند که مدتی پیش اعلام شد به صورت محدود تری روانه بازار فروش خواهد شد تا هوآوی و کاربرانش تمرکز بیشتری روی گوشی هوشمند نسخه پرو این محصول داشته باشند.

هواوی قصد دارد این محصول را در سه نسخه روانه بازار فروش کند. میت 20 هوآوی با رم های نرم افزاری چهار، شش و هشت گیگابایتی در اختیار کاربران خواهد گرفت. هوآوی برای رم نرم افزاری چهار گیگابایتی حافظه داخلی 64، 128 و 256 گیگابایتی را در نظر گرفته است و برای نسخه های دیگر از حافظه داخلی 128، 256 و 512 گیگابایتی استفاده می کند. به نظر می رسد رم نرم افزاری هشت گیگابایتی تنها در بازار چین عرضه شود اما این موضوع هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

میت 20 پرو هوآوی تنها در دو نسخه

این گوشی هوشمند با کد تجاری LYA-AL00/TL00 روانه بازار فروش خواهد شد. میت 20 پرو که برترین محصول این برند محسوب خواهد شد که به صورت رسمی و در تمام جهان عرضه می شود در دو نسخه شش و هشت گیگابایتی روانه بازار فروش می شود. نسخه شش گیگابایتی با حافظه داخلی های 256 و 512 گیگابایتی روانه بازار فروش می شود و نسخه هشت گیگابایتی در سه نسخه با حافظه داخلی های 128، 256 و 512 گیگابایتی وارد بازار فروش خواهد شد.

میت 20 پورش دیزاین ؛ نسخه لاکچری با رم نرم افزاری چهار گیگابایتی

نسخه پورش دیزاین این گوشی برند در سال های اخیر جذابیت های بسیار زیادی داشته است، این محصول که با همکاری شرکت پورش طراحی شده در نسخه های مختلفی با رم نرم افزاری چهار ، شش و هشت گیگابایتی در اختیار کاربران قرار می گیرد، نسخه چهار گیگابایتی حافظه داخلی 128 و 256 خواهد شد ، رم نرم افزاری شش گیگابتیتی با حافظه داخلی های 256 و 51 2گیگابایتی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و نسخه هشت گیگابایتی نیز در سه نسخه 128، 256 و 512 گیگابایتی تولید خواهد شد.

با این وجود به نظر می رسد پرچمداران هوآوی در نسخه های مختلفی روانه بازار فروش می شود تا کاربران بیشتری را مورد حمایت خود قرار دهد.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها