اخبار

پرچمدار جدید ال جی ارزانتر از رقبا

پرچمدار جدید ال جی ارزانتر از رقبا|کالاسوداکالاسودا – گوشی ال جی V30 که پرچمدار جدید شرکت الجی است، با قیمتی کمتر از دیگر رقبای پرچمدار خود به بازار میرسد.

گوشیهای هوشمند پرچمدارمعمولا قیمتی بالاتر از دیگر گوشیهای موجود در بازار دارند و هر فردی که خواهان به دست گرفتن چنین گوشی هاییست باید مبلغ بیشتری برای ان هزینه کند. گوشی نوت۸ قیمتی حدود ۹۰۰ دلر و گوشی ایفون ایکس قیمتی معادل ۹۹۹ دلار دارد. ال جی طی خبرهایی که برای معرفی پرچمدار خود منتشر میکند به این نکته اشاره کرده است که گوشی جدید این شرکت قیمتی پایین تر از دیگر رقبای پرچمدار خود دارد.

به نظر میرسد که این شرکت کره ای قیمت ۹۴۹ دلار تعیین شده برای این گوشی هوشمند را به ۸۴۰ دلار در گوشی های ۶۴ گیگابایتی افزایش خواهد داد و این اتفاق اولین بار در کانادا به وقوع خواهد پیوست. گزارشها نشان میدهد که ال جی در ابتدا میخاست قیمت این گوشی همانند دیگر پرچمداران موجود در بازار باشد، اما بعدا تصمیم گرفت که به منظور افزایش تقاضای بازار، قیمت نهایی را کاهش دهد.

پیش سفارشات از قبل ثبت شده نشان از استقبال خوب از این گوشی دارد که روز ۲۱ ماه سپتامبر عرضه خواهد شد. اگر درامد کافی برای خرید نوت ۸ یا ایفون ایکس را ندارید، ال جی v30 را امتحان کنید. این گوشی میتواند یک گوشی کامل و جایگزینی برای دیگر پرچمداران باشد.

نظر بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 3 =